Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

Pris fra 1.440 krtil 2.128 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 688 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.437 kr 3. apr.

Sammenlign priser på LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1440 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp Mobility Dock EV Charger Type K til DK (6A, 1 fase)
1.440 kr
Til butik
Lapp Mobility Dock EV Charger Type K til DK (6A, 1 fase) billede

Produktinformation

Lapp Mobility Dock EV Charger - Kompakt mobil bil oplader - Oplad din Hybrid- eller elbil med en dansk standard type K Stikkontakt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 65418
EAN: 4064728065358
Varenr.: 1001579574
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lapp Mobility 1-faset bærbar elbiloplader Type 2 - 1,8 kW / 6 A - Type K-Stik
1.583 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAPP Mobility Dock EV Charger, Type Denmark, Anthracite
1.583 kr
Til butik
LAPP Mobility Dock EV Charger, Type Denmark, Anthracite billede

Produktinformation

(5555925006) up to 1.4 kW, 6 A, 1 phase, for mobile charging of hybrid and electric cars with Type 2 connection. The LAPP Mobility Dock is a handy solution for supplying electric vehicles in Denmark with power even without a charging station, charging pole or wallbox. As an emergency charger, it is the perfect companion on the road to charge plug-in hybrids (PHEV) and battery electric vehicles (BEV).

Produktspecifikationer

Mærke: LAPP
Kategori: Elbil ladere
Artikel nr.: 4064728065358
EAN: 4064728065358
Varenr.: 3213164
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp Mobility Dock EV Charger Type K til DK (6A, 1 fase)
1.769 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mobility Dock EV Lader - 1,4kW, Type Danmark (6A)
1.795 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
-5%2.128 kr
Før 2.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.440 kr1.440 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.583 kr1.583 krKøb
3Proshop DK1.583 kr1.583 krKøb
4Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.795 kr1.795 krKøb
6Teknikproffset DK2.128 kr2.187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

PriceData har fulgt prisen på LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.437 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.562 kr.

Den nuværende pris på 1.440 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LAPP MOBILITY Mobility Dock oplader til elektriske køretøjer, type Danmark (5555925006) op til 1,4 kW, 6 A, 1-faset, til mobil opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.440 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.442 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.443 kr4 kr (0%)
1. maj 20261.439 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.440 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.439 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.438 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.437 kr200 kr (12%)
2. apr. 20261.637 kr1 kr (0%)
28. feb. 20261.638 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret