Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273675918
Pris fra 333,02 krtil 470 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136,98 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 261,93 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 333.02 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 320C
-29%333,02 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 320C billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation - 320C er en lækker og **meget let foundation**, som lægger sig smukt på din hud. Den består af hele **82% hudpleje**, hvilket også bidrager til den lækre konsistens, og måden den blender ind i huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
EAN: 3614273675918
Varenr.: 100271
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C
-24%359 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C billede

Produktinformation

En foundation, der ikke bare holder længe, men også plejer din hud. Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow - Lancômes uovertrufne neo-glow foundation-teknologi, der giver huden en naturlig og sund glød i 24 timer. Denne opbyggelige, lysende, medium dækkende foundation får din hud til at se frisk ud hele dagen, mens den fremhæver dine træk og naturligt fanger lyset. Aktiveret af en 82 % hudplejebase og fås i 30 nuancer. Velegnet til alle hudtyper, også tør og følsom hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Foundation
Vægt: 140g
Artikel nr.: LD5167
EAN: 3614273675918
Varenr.: B078275
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Found
-15%364 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 320C - 30 ml
399 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 320C
470 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk333,02 kr333,02 krKøb
2Bangerhead DK359 kr359 krKøb
3Cocopanda DK364 kr364 krKøb
4NordicFeel DK399 kr399 krKøb
5Lyko DK470 kr470 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C i 166 dage. Laveste pris i perioden er 261,93 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 333,02 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 320C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026333,02 kr11,98 kr (3%)
30. maj 2026345 kr11,98 kr (4%)
8. maj 2026333,02 kr4,98 kr (1%)
24. apr. 2026338 kr60 kr (15%)
23. apr. 2026398 kr60 kr (18%)
14. apr. 2026338 kr
10. apr. 2026337,5 kr8,5 kr (2%)
9. apr. 2026346 kr8,5 kr (3%)
5. apr. 2026337,5 kr8,5 kr (2%)
4. apr. 2026346 kr8,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret