Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273675895
Pris fra 345 krtil 470 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269,71 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W
-27%345 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W billede

Produktinformation

En foundation, der ikke bare holder længe, men også plejer din hud. Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow - Lancômes uovertrufne neo-glow foundation-teknologi, der giver huden en naturlig og sund glød i 24 timer. Denne opbyggelige, lysende, medium dækkende foundation får din hud til at se frisk ud hele dagen, mens den fremhæver dine træk og naturligt fanger lyset. Aktiveret af en 82 % hudplejebase og fås i 30 nuancer. Velegnet til alle hudtyper, også tør og følsom hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Foundation
Vægt: 141g
Artikel nr.: LD5165
EAN: 3614273675895
Varenr.: B078271
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 240W
-24%358,33 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 240W billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation - 240W er en lækker og **meget let foundation**, som lægger sig smukt på din hud. Den består af hele **82% hudpleje**, hvilket også bidrager til den lækre konsistens, og måden den blender ind i huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273675895
Varenr.: 100468
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 240W - 30 ml
399 kr
Til butik
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 240W - 30 ml billede

Produktinformation

Luksuriøs foundation med 24 timers naturlig glans og hudpleje Lancômes Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow repræsenterer den ultimative fusion mellem avanceret foundation-teknik og intensiv hudpleje. Denne elegante foundation leverer op til 24 timers naturlig glans, mens den omhyller huden med en base af 82 procent hudplejende ingredienser. Den innovative formel bygger på hyaluronsyre, som kontinuerligt genfugter huden, hvilket gør denne glans foundation til tør hud til et perfekt valg for den, der søger både dækning og pleje. Som en let dækkende fugtgivende foundation tilbyder den opbyggelig medium-dækning, der fremhæver dine naturlige ansigtstræk og reflekterer lyset på de mest fordelagtige punkter. Den innovative formel passer til alle hudtyper, inklusive følsom hud, og giver en glowende let foundation-oplevelse, der holder hele dagen. Med SPF-beskyttelse og 30 forskellige nuancer at vælge mellem, transformerer denne foundation din sminkerutine til et luksuriøst hudplejeritual. Hvad der gør denne foundation ekstraordinær Revolutionerende 82% hudplejende ingrediensbase, der plejer, mens den dækker Hyaluronsyre, som kontinuerligt genfugter og giver 24 timers naturlig glans Opbyggelig formel fra let til medium-dækning for personligt tilpasset resultat Avanceret lysreflekterende teknik, der fremhæver ansigtet naturlige konturer Sådan skaber du en fuldkommen glansgivende base Påfør en lille mængde i T-zonen og bland ind med udadgående bevægelser, byg dækningen gradvist op med foundation-svamp for ønsket resultat. Oplev den perfekte balance mellem luksuriøs hudpleje og innovativ dækning. Opdag Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 108711
EAN: 3614273675895
Varenr.: 108711
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Found
443 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 240W
470 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK345 kr345 krKøb
2NiceHair.dk358,33 kr358,33 krKøb
3NordicFeel DK399 kr399 krKøb
4Cocopanda DK443 kr443 krKøb
5Lyko DK470 kr470 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W i 167 dage. Laveste pris i perioden er 264,03 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 240W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026345 kr7,5 kr (2%)
3. jun. 2026352,5 kr
2. jun. 2026352 kr
1. jun. 2026352,5 kr
30. maj 2026352 kr
28. maj 2026352,5 kr5,5 kr (2%)
24. maj 2026358 kr
23. maj 2026358,33 kr6,33 kr (2%)
18. maj 2026352 kr6,33 kr (2%)
17. maj 2026358,33 kr6,33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret