Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273675833
Pris fra 352,5 krtil 470 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294,43 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 115C
-25%352,5 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 30 ml - 115C billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation - 115C er en lækker og **meget let foundation**, som lægger sig smukt på din hud. Den består af hele **82% hudpleje**, hvilket også bidrager til den lækre konsistens, og måden den blender ind i huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273675833
Varenr.: 100267
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C
-24%359 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C billede

Produktinformation

En foundation, der ikke bare holder længe, men også plejer din hud. Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow - Lancômes uovertrufne neo-glow foundation-teknologi, der giver huden en naturlig og sund glød i 24 timer. Denne opbyggelige, lysende, medium dækkende foundation får din hud til at se frisk ud hele dagen, mens den fremhæver dine træk og naturligt fanger lyset. Aktiveret af en 82 % hudplejebase og fås i 30 nuancer. Velegnet til alle hudtyper, også tør og følsom hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Foundation
Vægt: 140g
Artikel nr.: LD5159
EAN: 3614273675833
Varenr.: B078266
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Found
-10%373 kr
Før 415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TEINT IDÔLE ULTRA WEAR CARE & GLOW FOUNDATION
380 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 115C - 30 ml
399 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 115C
470 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk352,5 kr352,5 krKøb
2Bangerhead DK359 kr359 krKøb
3Cocopanda DK373 kr373 krKøb
4EauDeParfum.dk380 kr380 krKøb
5NordicFeel DK399 kr399 krKøb
6Lyko DK470 kr470 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C i 166 dage. Laveste pris i perioden er 288,23 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 352,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lancôme Teint Idôle Ultra Wear Care & Glow 24H Healthy Glow Foundation 115C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026352,5 kr
2. jun. 2026352 kr
1. jun. 2026352,5 kr
30. maj 2026352 kr
28. maj 2026352,5 kr20,5 kr (5%)
24. maj 2026373 kr14 kr (4%)
23. maj 2026359 kr7 kr (2%)
16. maj 2026352 kr7 kr (2%)
15. maj 2026359 kr7 kr (2%)
13. maj 2026352 kr28 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret