Gå til hovedindhold

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml)

LancômeHudplejePatenteret triple teknologiAnti-age hudplejeEAN: 3614274170191

Revolutionerende anti-age serum med patenteret triple-teknologi. Kombinerer hyaluronsyre, C-vitamin og ferulinsyre for maksimal effekt. Læs mere

Pris fra 470 krtil 594 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 383,93 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml)
-22%470 kr
Før 604 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Rénergie HFC Triple Serum 20ml
-15%470 kr
Før 553 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum 20 ml
550 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum 20 ml
580 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Plump & Firm Kit
-9%594 kr
Før 652 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK470 kr470 krKøb
2Cocopanda DK470 kr470 krKøb
3EauDeParfum.dk550 kr550 krKøb
4Lyko DK580 kr580 krKøb
5NordicFeel DK594 kr594 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum 20 ml

Lancôme

Revolutionerende anti-age serum med patenteret triple-teknologi. Kombinerer hyaluronsyre, C-vitamin og ferulinsyre for maksimal effekt.

• Anti-age hudpleje
• Patenteret triple teknologi

Beskrivelse

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum er et banebrydende anti-age serum med patenteret teknologi til 2035. Det kombinerer tre kraftfulde ingredienser i én tredobbelt dosis: hyaluronsyre for dyb fugtighed, C-vitamin + niacinamid for rynkereduktion og forbedret hudtone, samt ferulinsyre som potent antioxidant. Kliniske tests viser signifikante forbedringer i hudens fasthed, reduktion af synlige rynker og pigmentpletter efter 8 ugers brug. Velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud. Den innovative emballage holder ingredienserne adskilt indtil påføring for maksimal effekt. 9 ud af 10 kvinder vil skifte til dette serum baseret på kliniske resultater.

Specifikationer

Effekt:Triple anti-age effekt
Hudtype:Alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud
Tekstur:Let og hurtigabsorberende
Volumen:20 ml
Anvendelse:Morgen og aften
Produktionsland:Frankrig
Hovedingredienser:Hyaluronsyre, C-vitamin + Niacinamid, Ferulinsyre
Patenteret indtil:2035

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan adskiller Triple Serum sig fra andre anti-age produkter?

Triple Serum kombinerer tre aktive ingredienser i separate kamre der blandes ved påføring, hvilket sikrer maksimal potens og stabilitet. Teknologien er patenteret indtil 2035.

Kan serummet bruges på sensitiv hud?

Ja, produktet er testet og godkendt til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud. Det er dermatologisk testet og skånsomt i sin formulering.

Hvor hurtigt kan jeg forvente at se resultater?

Kliniske tests viser at huden føles fastere efter 1 uge, ansigtstræk ser fastere ud efter 2 uger, og betydelige forbedringer i rynker og pigmentpletter efter 8 uger.

Hvordan påføres Triple Serum korrekt?

Pump 2 doser i håndfladen, bland de 3 sera til ensartet konsistens, og påfør på ren hud i ansigt og hals med udadgående bevægelser morgen og aften.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml)

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 506 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 438 kr.

Den nuværende pris på 470 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum - Moisturizing Anti-Aging Serum (20 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026470 kr5 kr (1%)
23. maj 2026465 kr5 kr (1%)
20. maj 2026470 kr36 kr (7%)
18. maj 2026506 kr41 kr (9%)
16. maj 2026465 kr30 kr (7%)
15. maj 2026435 kr30 kr (6%)
13. maj 2026465 kr25,68 kr (5%)
11. maj 2026490,68 kr31,68 kr (7%)
10. maj 2026459 kr29 kr (7%)
9. maj 2026430 kr29 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret