Gå til hovedindhold

Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml)

LancômeHudplejeTredobbelt effekt mod rynker og pigmentpletterAnti-age hudpleje til kvinder 35+EAN: 3614272860377

Oplev Lancômes revolutionære H.C.F. Triple Serum med hyaluronsyre, C-vitamin og ferulinsyre. Reducerer rynker, pigmentpletter og øger fasthed på 8 uger. Læs mere

Pris fra 811 krtil 1.958,4 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.147,4 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 735,53 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 811 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme - Rénergie H.C.F. Triple Serum 50 ml
811 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum 50 ml
-25%825 kr
Før 1.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml)
-24%859 kr
Før 1.125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum 50ml
-10%859 kr
Før 955 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum 50 ml
957 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum 50 ml
1.100 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Rénergie Serum Set
-10%1.958,4 kr
Før 2.176 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK811 kr850 krKøb
2NiceHair.dk825 kr825 krKøb
3Bangerhead DK859 kr859 krKøb
4Cocopanda DK859 kr859 krKøb
5Lyko DK957 kr957 krKøb
6EauDeParfum.dk1.100 kr1.100 krKøb
7NordicFeel DK1.958,4 kr1.958,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum 50ml

Lancôme

Oplev Lancômes revolutionære H.C.F. Triple Serum med hyaluronsyre, C-vitamin og ferulinsyre. Reducerer rynker, pigmentpletter og øger fasthed på 8 uger.

• Anti-age hudpleje til kvinder 35+
• Tredobbelt effekt mod rynker og pigmentpletter

Beskrivelse

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum er et revolutionerende anti-age serum med patenteret teknologi indtil 2035. Kombinerer tre kraftfulde ingredienser i tredobbelt dosis: hyaluronsyre for intens fugt og fylde, C-vitamin + niacinamid for klarere hudtone og reducerede pigmentpletter, samt ferulinsyre som antioxidant mod miljøpåvirkninger. Triple-chamber flasken bevarer ingrediensernes stabilitet indtil brug. Kliniske tests viser +37% øget spændstighed efter første dosis og signifikante forbedringer i fasthed, rynker og pigmentpletter efter 8 ugers brug. Egnet til alle hudtyper inklusiv sensitiv hud. Anvendes morgen og aften ved at pumpe 2 doser, blande de tre formler og påføre på ansigt og hals.

Specifikationer

hudtype:Alle hudtyper inkl. sensitiv hud
tekstur:Let og hurtigabsorberende
volumen:50ml
anvendelse:Morgen og aften på ren hud
patentteknologi:Patenteret indtil 2035
aktive_ingredienser:Hyaluronsyre, C-vitamin, Niacinamid, Ferulinsyre
klinisk_dokumenteret:37% øget spændstighed, rynkereduktion på 8 uger

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan fungerer triple serum teknologien?

Triple serum leveres i en speciel triple-chamber flaske der holder de tre aktive ingredienser adskilt indtil brug. Dette bevarer ingrediensernes stabilitet og maksimerer effekten. Ved påføring blandes hyaluronsyre, C-vitamin + niacinamid og ferulinsyre for optimal virkning.

Hvor hurtigt kan jeg se resultater?

Kliniske tests viser forbedringer allerede efter første påføring med 37% øget spændstighed. Efter uge 1-2 føles huden fastere, efter 4 uger bliver pigmentpletter mindre synlige, og efter 8 uger ses signifikant reduktion af rynker og pigmentpletter.

Er produktet egnet til sensitiv hud?

Ja, Rénergie H.C.F. Triple Serum er testet under dermatologisk kontrol og er egnet til alle hudtyper, selv sensitiv hud. De aktive ingredienser er dermatolog-anerkendte og formlen er skånsom.

Hvordan påføres serumet korrekt?

Pump 2 doser i håndfladen, bland de tre formler til en ensartet konsistens, og påfør på ansigt og hals med udadgående og opadgående bevægelser. Bruges morgen og aften på ren hud. Undgå kontakt med øjnene.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml)

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 704,56 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 1.021 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 822 kr.

Den nuværende pris på 811 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Triple Serum (50ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026811 kr48 kr (6%)
20. maj 2026859 kr96 kr (10%)
2. maj 2026955 kr129 kr (16%)
30. apr. 2026826 kr4 kr (0%)
25. apr. 2026830 kr4 kr (0%)
24. apr. 2026826 kr4 kr (0%)
17. apr. 2026830 kr60,67 kr (8%)
13. apr. 2026769,33 kr
10. apr. 2026769,34 kr51,66 kr (6%)
9. apr. 2026821 kr51,66 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret