Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging

LancômeHudpleje300+ peptiderAnti-age hudplejeEAN: 3614273924061

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream med 300 peptider og hyaluronsyre. Anti-age creme til alle hudtyper med synlige resultater efter 1 uge. Læs mere

Pris fra 561 krtil 1.835,1 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.274,1 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LANCOME RENERGIE HIGH PERFORMANCE ANTI AGING CREAM 50ML
561 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml
681 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml
-25%712,5 kr
Før 950 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml
769 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancôme - Rénergie H.p.n. 300-peptide Cream 50 Ml
809,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging
835 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream (50 ml)
-5%950 kr
Før 1.002 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Retinol Night Routine
-10%1.835,1 kr
Før 2.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK561 kr600 krKøb
2Proshop DK681 kr720 krKøb
3NiceHair.dk712,5 kr712,5 krKøb
4Lyko DK769 kr769 krKøb
5Gucca.dk809,95 kr809,95 krKøb
6Teknikproffset DK835 kr884 krKøb
7Bangerhead DK950 kr950 krKøb
8NordicFeel DK1.835,1 kr1.835,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream

Lancôme

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream med 300 peptider og hyaluronsyre. Anti-age creme til alle hudtyper med synlige resultater efter 1 uge.

• ansigtscreme
• anti-age creme
• peptid creme
• hyaluronsyre creme
• anti-rynke
• dagcreme
• lancome creme
• hudpleje
• Anti-age hudpleje
• 300+ peptider

Beskrivelse

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream er en revolutionerende anti-age dagcreme med den højeste koncentration peptider, Lancôme nogensinde har fremstillet. Kombinationen af 300+ peptider, hyaluronsyre og niacinamid (B3-vitamin) styrker hudens naturlige fornyelse og giver synlige resultater allerede efter første uge. Hyaluronsyren binder fugt og giver fyldigere hud, peptiderne opstrammer og forbedrer fasthed og elasticitet, mens niacinamidet reducerer pigmentpletter og skaber en mere ensartet hudtone. Den silkebløde konsistens giver en luksuriøs sanselig oplevelse. Kliniske tests viser +27% opstramning, +38% fasthed, +35% elasticitet og +48% glattere hud efter 8 uger. Perfekt til kvinder over 40 år, der ønsker effektiv anti-age pleje med dokumenterede resultater. Krukken er genopfyldelig og bæredygtig designet.

Specifikationer

effekt:anti-aging, opstrammende, fugtgivende
hudtype:alle hudtyper
indhold:50 ml
emballage:genopfyldelig krukke
anvendelse:dag og aften
konsistens:flødefarvet
målgruppe:kvinder 40-59 år
påføring:ansigt og hals
bæredygtighed:64% mindre emballagemateriale, 30% genanvendt glas
testresultater:+27% opstramning, +38% fasthed, +35% elasticitet
aktive_ingredienser:300+ peptider, hyaluronsyre, niacinamid
dermatologisk_testet:ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor hurtigt kan jeg se resultater?

Du kan opleve synlige forbedringer allerede efter den første uge med opstramning og reducerede rynker. Fulde resultater ses efter 8 ugers brug.

Kan cremen bruges på alle hudtyper?

Ja, Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream er velegnet til alle hudtyper og er dermatologisk testet, også for følsom hud.

Hvad gør peptiderne i cremen?

De 300+ peptider stimulerer hudens naturlige fornyelse og forbedrer fasthed, elasticitet og hudkvalitet med dokumenteret anti-aging effekt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging

PriceData har fulgt prisen på Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging i 181 dage. Laveste pris i perioden er 561 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 681 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 561 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml High-Performance Anti-Aging de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026561 kr7 kr (1%)
28. maj 2026568 kr3 kr (1%)
27. maj 2026565 kr48 kr (8%)
26. maj 2026613 kr68 kr (10%)
16. apr. 2026681 kr59,44 kr (10%)
13. apr. 2026621,56 kr42,87 kr (6%)
10. apr. 2026664,43 kr16,57 kr (2%)
9. apr. 2026681 kr16,57 kr (2%)
8. apr. 2026664,43 kr14,93 kr (2%)
5. apr. 2026649,5 kr31,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret