Gå til hovedindhold

Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort

LanbergKablerEAN: 5901969440898
Pris fra 208 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 205 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg HDMI-kabel med Ethernet 10m Sort
208 kr
Til butik
Lanberg HDMI-kabel med Ethernet 10m Sort billede

Produktinformation

Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: CA-HDMI-30FB-0100-BK
EAN: 5901969440898
Varenr.: 1001829961
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort
230 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg HDMI cable - 10 m
230 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 2.1 10 m - Lanberg, optisk AOC (M/M), sort
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 2.1 10 m - Lanberg, optisk AOC (M/M), sort
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK208 kr208 krKøb
2CS MEGASTORE DK230 kr269 krKøb
3Proshop DK230 kr269 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort

PriceData har fulgt prisen på Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lanberg - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - dobbelt afskærmet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026208 kr1 kr (0%)
22. maj 2026207 kr1 kr (0%)
20. maj 2026208 kr1 kr (0%)
16. maj 2026207 kr28 kr (12%)
13. maj 2026235 kr9 kr (4%)
10. apr. 2026244 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026245 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026246 kr18 kr (8%)
31. mar. 2026228 kr23 kr (11%)
28. mar. 2026205 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret