Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support

StarTech.comKablerEAN: 0065030910644
Pris fra 336 krtil 368 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 313 kr 12. maj

Sammenlign priser på Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable 4K60Hz - HDMI cable with Ethernet - 10 m
336 kr
Til butik
StarTech.com 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable 4K60Hz - HDMI cable with Ethernet - 10 m billede

Produktinformation

High Speed, HDMI-kabel med Ethernet, HDMI han til HDMI han, 10 m, afskærmet, sort, aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: HDMI2-CABLE-4K60-10M
EAN: 0065030910644
Varenr.: 3387422
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support
368 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK336 kr375 krKøb
2CS MEGASTORE DK368 kr407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support

PriceData har fulgt prisen på Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support i 158 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Startech 10m (32.8ft) Active High Speed HDMI Cable, 4K60Hz - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 10 m - afskærmet - sort - aktiv, 2K144 Hz support, 4K60 Hz UHD-support, HDR10 support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026336 kr3 kr (1%)
27. maj 2026339 kr7 kr (2%)
26. maj 2026346 kr3 kr (1%)
25. maj 2026349 kr6 kr (2%)
24. maj 2026355 kr3 kr (1%)
23. maj 2026358 kr29 kr (9%)
20. maj 2026329 kr14 kr (4%)
18. maj 2026315 kr3 kr (1%)
17. maj 2026318 kr3 kr (1%)
16. maj 2026315 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret