Gå til hovedindhold

Duka Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5

DukaEludstyrEAN: 5708605010107
Pris fra 131 krtil 175 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka lamelventil, Ø125 mm, 188x188 mm, hvid
131 kr
Til butik
Duka lamelventil, Ø125 mm, 188x188 mm, hvid billede

Produktinformation

Lamelventil med løse lameller, der åbner for indvendig luftstrøm. Der er påsat overgangsstykke til Ø125 mm rør. Lamelventilen anvendes i forbindelse med ventilatorer, emhætter og tørretumblere. Mål: A: 188 x B: 188 x C: 30 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 188x188 mm, Ø125 mm
EAN: 5708605010107
Varenr.: 1978010105
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka lamelventil, 188 x 188 mm, Ø125 mm, hvid
139 kr
Til butik
Duka lamelventil, 188 x 188 mm, Ø125 mm, hvid billede

Produktinformation

Lamelventil med løse lameller, der åbner for indvendig luftstrøm. Der er påsat overgangsstykke til Ø125 mm rør. Lamelventilen anvendes i forbindelse med ventilatorer, emhætter og tørretumblere. Mål: A: 188 x B: 188 x C: 30 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 188x188 mm, Ø125 mm
EAN: 5708605010107
Varenr.: 1978010105
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka lamelventil, Ø125 mm, 188x188 mm, hvid
149 kr
Til butik
Duka lamelventil, Ø125 mm, 188x188 mm, hvid billede

Produktinformation

Flad lamelventil til rund murgennemføring Denne hvide lamelventil er en flad model med løse lameller, der anvendes på mur og kombineres med runde murgennemføringsrør. Den kan opsættes i kombination med fx ventilatorer, emhætter og tørretumblere. . Den min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 188x188 mm, Ø125 mm
EAN: 5708605010107
Varenr.: 1978010105
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5
154,85 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5
154,85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka lamelventil, Ø125 mm, 188x188 mm, hvid
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl131 kr131 krKøb
2LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
3Greenline149 kr149 krKøb
4EL-GROSSISTEN154,85 kr154,85 krKøb
5EL-NETSALG154,85 kr154,85 krKøb
6BilligVVS DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5

PriceData har fulgt prisen på Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lamelventil 188x188 mm Ø123 mm, hvid, type 71.5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026131 kr8 kr (6%)
30. maj 2026139 kr8 kr (6%)
24. maj 2026131 kr1 kr (1%)
21. maj 2026132 kr1 kr (1%)
15. maj 2026131 kr1 kr (1%)
12. maj 2026132 kr7 kr (5%)
11. maj 2026139 kr7 kr (5%)
26. apr. 2026132 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026131 kr8 kr (6%)
23. apr. 2026139 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret