Gå til hovedindhold

Lavabo LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm

LavaboSanitetEAN: 5711402804589
Pris fra 1.949 krtil 2.464 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 515 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.863 kr 1. apr.

Sammenlign priser på LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LA 550 kkkenvask, 550x500 mm, med hanehul, PVD kobber
1.949 kr
Til butik
LA 550 kkkenvask, 550x500 mm, med hanehul, PVD kobber billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
EAN: 5711402804589
Varenr.: 930100213
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, kobber
2.099 kr
Til butik
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, kobber billede

Produktinformation

Slidstærk køkkenvask fra Lavabo Lavabo LA 550 køkkenvasken er lavet i rustfrit stål med PVD-overfladeog har en firkantet form med runde hjørner og en ultratynd kant perfekt til dig, der vil have en vask, der både ser godt ud og er nem at gøre ren. Fordel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lavabo
Kategori: Køkkenvaske
Farve: copper
Størrelse: 550x500x200 mm
EAN: 5711402804589
Varenr.: 681362518
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, kobber
2.265 kr
Til butik
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, kobber billede

Produktinformation

Køkkenvask med hanehul og ultratynd kant Er du på udkig efter en køkkenvask, som kombinerer et tidssvarende, firkantet design med robuste materialer?Lavabo LA 550forener kvalitet og udseende, og med sine runde indvendige hjørner og ultratynde kant passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lavabo
Kategori: Køkkenvasken
Farve: copper
Størrelse: 550x500x200 mm
EAN: 5711402804589
Varenr.: 681362518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm
2.464 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.949 kr1.949 krKøb
2LavprisVVS2.099 kr2.099 krKøb
3BilligVVS DK2.265 kr2.265 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.464 kr2.663 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm

PriceData har fulgt prisen på LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.863 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.006 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.931 kr.

Den nuværende pris på 1.949 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LA 550 rustfri stål køkkenvask med bagplade & hanehul center - PVD farve Kobber - udvendig mål: 550x500mm - kumme mål: 500x400mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.949 kr60 kr (3%)
2. jun. 20261.889 kr77 kr (4%)
1. jun. 20261.966 kr77 kr (4%)
26. maj 20261.889 kr60 kr (3%)
24. maj 20261.949 kr60 kr (3%)
17. maj 20261.889 kr60 kr (3%)
16. maj 20261.949 kr60 kr (3%)
12. maj 20261.889 kr60 kr (3%)
11. maj 20261.949 kr60 kr (3%)
3. maj 20261.889 kr70 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret