Gå til hovedindhold

Lavabo LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm

LavaboSanitetEAN: 5711402804596
Pris fra 1.963 krtil 2.365 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.863 kr 1. apr.

Sammenlign priser på LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1963 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LA 550 kkkenvask, 550x500 mm, med hanehul, PVD messing
1.963 kr
Til butik
LA 550 kkkenvask, 550x500 mm, med hanehul, PVD messing billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
EAN: 5711402804596
Varenr.: 930100212
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm
1.963 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, messing
2.199 kr
Til butik
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, messing billede

Produktinformation

Slidstærk køkkenvask fra Lavabo Lavabo LA 550 køkkenvasken er lavet i rustfrit stål med PVD-overfladeog har en firkantet form med runde hjørner og en ultratynd kant perfekt til dig, der vil have en vask, der både ser godt ud og er nem at gøre ren. Fordel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lavabo
Kategori: Køkkenvaske
Farve: brass
Størrelse: 550x500 mm
EAN: 5711402804596
Varenr.: 681362515
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lavabo LA 550 køkkenvask, 55x50 cm, messing
2.365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.963 kr1.963 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.963 kr1.963 krKøb
3LavprisVVS2.199 kr2.199 krKøb
4BilligVVS DK2.365 kr2.365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm

PriceData har fulgt prisen på LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.863 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.973 kr.

Den nuværende pris på 1.963 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LA 550 køkkenvask i rustfri stål i farve PVD Messing - center hanehul & bagplade - udvendig mål: 550x500 mm - kumme mål: 500x400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.963 kr12 kr (1%)
10. maj 20261.975 kr16 kr (1%)
8. maj 20261.959 kr
7. maj 20261.959,44 kr
30. apr. 20261.959 kr
29. apr. 20261.959,44 kr
9. apr. 20261.959 kr20 kr (1%)
4. apr. 20261.939 kr76 kr (4%)
1. apr. 20261.863 kr76 kr (4%)
31. mar. 20261.939 kr76 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret