Gå til hovedindhold

Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk

PilotKuglepenneEAN: 4902505154652
Pris fra 19 krtil 202 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,69 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F rød 4902505154652 Modsvarer: N/A
19 kr
Til butik
PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F rød 4902505154652 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Kuglepen med stålspids og klikmekanisme. Kugle lavet af trykbestandig tungsten. Det har en ergonomisk gummigreb, så du får den bedste skriveoplevelse. Oliebaseret, flydende og arkivholdbart blæk i henhold til ISO 12757-2. Skrivekugle 0,7 mm. Linjebredde 0,27 mm. Skrivelængde Ca. 600 m.

Produktspecifikationer

Mærke: PILOT
Kategori: Kontormateriale,Penne og tegnemateriale
EAN: 4902505154652
Varenr.: 4902505154652
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuglepen Pilot Super Grip F 0,7 mm rød
23,69 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Super Grip F 0,7 mm rød billede

Produktinformation

Produktinfo: Skrivebredde:0,22 mm Spidsestørrelse:0,70 mm Farve: Rød Påfyldelig:Ja 3 hurtige: Ergonomisk design med gummigreb for bedre kontrol og skrivekomfort Præcis skrivebredde på 0,22 mm for tydelige og nøjagtige linjer Pålidelig og påfyldelig pen me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Pilot kuglepenne
Farve: Rød
EAN: 4902505154652
Varenr.: 392231
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kuglepen Pilot Supergrip F rød
24,35 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Supergrip F rød billede

Produktinformation

Kuglepen med trykmekanisme og specialudviklet, letflydende, oliebaseret blæk. Kugle af wolframcarbid sikrer, at pennen ikke klatter. Gummieret for bedre ´grip´. Dokumentægte blæk i henhold til ISO 12757-2.

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505154652
Varenr.: 186.7025 09
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk
202 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK19 kr19 krKøb
2Hertels Boresko23,69 kr23,69 krKøb
3RedOffice Konpap24,35 kr24,35 krKøb
4CS MEGASTORE DK202 kr241 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 13,69 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Kuglepen, Pilot Super Grip, genopfyldelig, 0,7 mm, fine, rød, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202619 kr5,31 kr (39%)
25. mar. 202613,69 kr4,31 kr (24%)
24. mar. 202618 kr4,31 kr (31%)
14. mar. 202613,69 kr4,31 kr (24%)
13. mar. 202618 kr4,31 kr (31%)
1. mar. 202613,69 kr4,31 kr (24%)
28. feb. 202618 kr4,31 kr (31%)
27. jan. 202613,69 kr4,31 kr (24%)
26. jan. 202618 kr4,31 kr (31%)
14. jan. 202613,69 kr3,31 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret