Gå til hovedindhold

PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A

PilotKuglepenneEAN: 4902505154645
Pris fra 15 krtil 24,35 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,35 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Pilot Super Grip F kuglepen, sort
15 kr
Til butik
Pilot Super Grip F kuglepen, sort billede

Produktinformation

Pilot SuperGrip F er en kuglepen med trykmekanisme og letflydende oliebaseret blæk. Kuglepennen har gummigreb, som er ergonomisk og giver en god komfort. Pennen har en kuglebredde på 0,7 mm og en stregbredde på 0,27 mm. OBS: Sælges i pakker med 12 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505154645
Varenr.: DP-PLT154645
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A
19 kr
Til butik
PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Kuglepen med stålspids og klikmekanisme. Kugle lavet af trykbestandig tungsten. Ergonomisk gummigreb for bedste skrivefornemmelse. Oliebaseret, flydende og arkivholdbart blæk i henhold til ISO 12757-2. Skrivekugle 0,7 mm. Linjebredde 0,27 mm. Skrivelængde omkring 600 meter. Farve sort.

Produktspecifikationer

Mærke: PILOT
Kategori: Kontormateriale,Penne og tegnemateriale
EAN: 4902505154645
Varenr.: 4902505154645
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuglepen Pilot Super Grip F 0,7 mm Sort
23,69 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Super Grip F 0,7 mm Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Skrivebredde:0,22 mm Spidsestørrelse:0,70 mm Farve:Sort Påfyldelig:Ja 3 hurtige: Ergonomisk design med gummigreb for bedre kontrol og skrivekomfort Præcis skrivebredde på 0,22 mm for tydelige og nøjagtige linjer Pålidelig og påfyldelig pen me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Pilot kuglepenne
Farve: Sort
Størrelse: A4
EAN: 4902505154645
Varenr.: 392232
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kuglepen Pilot Supergrip F
24,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk15 kr15 krKøb
2InkClub DK19 kr19 krKøb
3Hertels Boresko23,69 kr23,69 krKøb
4RedOffice Konpap24,35 kr24,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for PILOT Kuglepen PILOT Super Grip F sort 4902505154645 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202615 kr4 kr (21%)
29. apr. 202619 kr4 kr (27%)
13. apr. 202615 kr4 kr (21%)
11. apr. 202619 kr4 kr (27%)
4. apr. 202615 kr4 kr (21%)
3. apr. 202619 kr4 kr (27%)
17. mar. 202615 kr3 kr (17%)
16. mar. 202618 kr3 kr (20%)
8. mar. 202615 kr3 kr (17%)
7. mar. 202618 kr3 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret