Gå til hovedindhold

Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort

KrissMøblerEAN: 5704362907100
Pris fra 1.138 krtil 1.465 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Cyliner ligeløbende ventilsæt i mat sort
-15%1.138 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Cyliner ligeløbende ventilsæt i mat sort billede

Produktinformation

Ligeløbende ventilsætLigeløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704362907100
Varenr.: 330879030
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort
1.138 kr
Til butik
Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort billede

Produktinformation

KRISS cylinder ventilsæt med manuel regulering, 1/2, ligeløbende, lakeret matsort (RAL9005).Tilslutningsgevind nedad: Indv. 1/2.Det er valgfrit om man vil have fremløb i højre eller venstre side. Regulering skal sidde på fremløbet.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362907100
Varenr.: 2379305
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder ventilsæt 1/2'' ligeløbende, mat sort
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Cylinder ventilsæt 1/2'' ligeløbende, mat sort billede

Produktinformation

Ligeløbende ventilsæt til Kriss håndklædetørrere Kriss 4-k ligeløbende ventilsæt som passer til alle Kriss håndklædetørrere. Dette sæt er med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning Info: Vær opmærksom på, at denne model ikke har nogen termostatf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
EAN: 5704362907100
Varenr.: 330879030
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder Ventilsæt lige, Matsort
1.465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.138 kr1.138 krKøb
2Elvvs.dk1.138 kr1.138 krKøb
3CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
4BilligVVS DK1.465 kr1.465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort

PriceData har fulgt prisen på Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.125 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.239 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´ ligeløbende. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.138 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.139 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.138 kr42 kr (4%)
25. maj 20261.180 kr219 kr (16%)
24. maj 20261.399 kr219 kr (19%)
6. maj 20261.180 kr175 kr (13%)
5. maj 20261.355 kr175 kr (15%)
24. apr. 20261.180 kr175 kr (13%)
23. apr. 20261.355 kr175 kr (15%)
24. mar. 20261.180 kr205 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret