Gå til hovedindhold

Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet

KrissMøblerEAN: 5704362407518
Pris fra 1.139 krtil 1.459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder ligeløbende ventilsæt i børstet krom
-12%1.139 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Cylinder ligeløbende ventilsæt i børstet krom billede

Produktinformation

Ligeløbende ventilsætLigeløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407518
Varenr.: 330879010
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder ventilsæt 1/2'' ligeløbende, børstet krom
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Cylinder ventilsæt 1/2'' ligeløbende, børstet krom billede

Produktinformation

Ligeløbende ventilsæt til Kriss håndklædetørrere Kriss 4-k ligeløbende ventilsæt som passer til alle Kriss håndklædetørrere. Dette sæt er med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning Info: Vær opmærksom på, at denne model ikke har nogen termostatf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407518
Varenr.: 330879010
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder Ventilsæt lige, Børstet Krom
1.315 kr
Til butik
Kriss Cylinder Ventilsæt lige, Børstet Krom billede

Produktinformation

Kriss 4-k ligeløbende ventilsæt der er med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. Passer til alle Kriss håndklædetørremodeller. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er et manuelt ventilsæt, der når man tænder det vil løbe mer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Indretningen
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362407518
Varenr.: 330879010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.139 kr1.139 krKøb
2CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
3BilligVVS DK1.315 kr1.315 krKøb
4Elvvs.dk1.459 kr1.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet

PriceData har fulgt prisen på Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 990 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.199 kr.

Den nuværende pris på 1.139 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kriss Cylinder Manuel ventilsæt 1/2´´. Ligeløbende. Børstet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.139 kr160 kr (12%)
27. maj 20261.299 kr119 kr (10%)
25. maj 20261.180 kr135 kr (10%)
24. maj 20261.315 kr135 kr (11%)
6. maj 20261.180 kr119 kr (9%)
5. maj 20261.299 kr119 kr (10%)
24. apr. 20261.180 kr119 kr (9%)
23. apr. 20261.299 kr119 kr (10%)
24. mar. 20261.180 kr119 kr (9%)
23. mar. 20261.299 kr119 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret