Gå til hovedindhold

Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer

KärcherEAN: 4066529036414
Pris fra 2.684 krtil 3.506 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 822 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2684 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer
2.684 kr
Til butik
Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer billede

Produktinformation

Kärcher - 1.445-430.0 - Lmo 5-18 Dual - Plæneklipper - Batteridrevet, batterier ikke inkluderet - Letvægts - Ergonomisk

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.445-430.0
EAN: 4066529036414
Varenr.: 1002407666
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Akkuplæneklipper LMO 5-18 Dual
3.506 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.684 kr2.684 krKøb
2Proshop DK3.506 kr3.506 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer

PriceData har fulgt prisen på Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer i 166 dage. Laveste pris i perioden er 2.684 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 3.837 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.212 kr.

Den nuværende pris på 2.684 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kärcher Lmo 5-18 Dual Batteri Plæneklipper Og Græstrimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.684 kr822 kr (23%)
24. maj 20263.506 kr523 kr (18%)
23. maj 20262.983 kr5 kr (0%)
22. maj 20262.988 kr4 kr (0%)
18. maj 20262.984 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.982 kr2 kr (0%)
10. maj 20262.980 kr2 kr (0%)
9. maj 20262.978 kr2 kr (0%)
3. maj 20262.980 kr1 kr (0%)
25. apr. 20262.979 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret