Gå til hovedindhold

Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm

KärcherEAN: 4066529036407
Pris fra 3.942 krtil 4.419 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.934 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3942 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm
3.942 kr
Til butik
Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm billede

Produktinformation

Kärcher - 1.445-421.0 - Lmo 4-18 Dual Battery Set - Græsslåmaskine - 2 Batterier - 36 V - Klippebredde 37 Cm - Klippehøjde Justerbar

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.445-421.0
EAN: 4066529036407
Varenr.: 1002407665
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Akkuplæneklipper LMO 4-18 Dual Battery Set
4.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.942 kr3.942 krKøb
2Proshop DK4.419 kr4.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.370 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 4.936 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.103 kr.

Den nuværende pris på 3.942 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kärcher LMO 4-18 Dual Battery Set Græsslåmaskine Klippebredde 46 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.942 kr2 kr (0%)
25. maj 20263.940 kr3 kr (0%)
23. maj 20263.943 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.948 kr4 kr (0%)
20. maj 20263.944 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.943 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.941 kr478 kr (11%)
16. maj 20264.419 kr477 kr (12%)
13. maj 20263.942 kr2 kr (0%)
12. maj 20263.940 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret