Gå til hovedindhold

Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm

KärcherEAN: 4066529036384
Pris fra 2.764 krtil 3.149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2764 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Lmo 3-18 Battery Set Græsslåmaskine 18V 5Ah Batteri Inkl. Oplader
2.764 kr
Til butik
Kärcher Lmo 3-18 Battery Set Græsslåmaskine 18V 5Ah Batteri Inkl. Oplader billede

Produktinformation

Kärcher - 1.445-411.0 - Lmo 3-18 Battery Set - Græsslåmaskine - 18V - 5Ah - Inkl. Oplader - Batteridrevet

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.445-411.0
EAN: 4066529036384
Varenr.: 1002407663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Akkuplæneklipper LMO 3-18 Battery Set
3.045 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm
3.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.764 kr2.764 krKøb
2Proshop DK3.045 kr3.045 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.149 kr3.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.002 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.558 kr.

Den nuværende pris på 2.764 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Kärcher LMO 3-18, Manuel plæneklipper, 350 m², 34 cm, 2,5 cm, 6 cm, 3500 rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20262.764 kr168 kr (6%)
11. mar. 20262.932 kr287 kr (11%)
17. feb. 20262.645 kr3 kr (0%)
5. feb. 20262.642 kr286 kr (10%)
24. jan. 20262.928 kr4 kr (0%)
23. jan. 20262.932 kr464 kr (19%)
19. jan. 20262.468 kr464 kr (16%)
9. jan. 20262.932 kr4 kr (0%)
3. jan. 20262.928 kr418 kr (17%)
31. dec. 20252.510 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret