Gå til hovedindhold

Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal

KärcherHaveslangerEAN: 4066529015495
Pris fra 791 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 751 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 791 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.645-367.0 garden hose reel
791 kr
Til butik
Kärcher 2.645-367.0 garden hose reel billede

Produktinformation

Kärcher 2.645-367.0 haveslangespole kurv hjul Sort, Gul

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 2.645-367.0
EAN: 4066529015495
Varenr.: 3354021
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal
805 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher slangevogn - Cart Reel, sort/gul - op til 60 m
1.029 kr
Til butik
Kärcher slangevogn - Cart Reel, sort/gul - op til 60 m billede

Produktinformation

Effektiv vanding med slangevognGør havevandingen lettere med Kärchers funktionelle slangevogn. Den rullende slangeholder er ideel til større haver, hvor du vil have styr på slangen og nem transport rundt på grunden. De store hjul og det fristående design gør det let at køre vognen derhen, hvor du har brug for vand - uden rod og knæk på slangen.Praktisk og robust til haveslangerVognen har plads til op til 60 m haveslange og understøtter almindelige slangediametre på 13, 15 og 19 mm. Den metalbaserede ramme giver en solid fornemmelse, mens håndsvinget gør oprulningen hurtig og kontrolleret. Slange medfølger ikke, så du kan frit vælge den længde og type, der passer til din have.Produkttype: Slangevogn (Cart reel)Design: FunktioneltFarve: Sort/gulRamme: MetalHjul: 2 stk.Kapacitet: Op til 60 m slangeUnderstøttede slangediametre: 13, 15, 19 mmPlacering: FritståendeYdre kassevolumen (master): 51 936 cm³Slange medfølger: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Haveslanger
Vægt: 21.21g
EAN: 4066529015495
Varenr.: 2099166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher slangevogn - Cart Reel, sort/gul - op til 60 m
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK791 kr830 krKøb
2CS MEGASTORE DK805 kr844 krKøb
3Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
4Vivas DK1.049 kr1.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal

PriceData har fulgt prisen på Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal i 183 dage. Laveste pris i perioden er 751 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 791 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kärcher 2.645-367.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026791 kr14 kr (2%)
13. maj 2026805 kr7 kr (1%)
12. maj 2026798 kr47 kr (6%)
13. mar. 2026751 kr48 kr (6%)
2. feb. 2026799 kr6 kr (1%)
3. jan. 2026805 kr6 kr (1%)
30. dec. 2025799 kr48 kr (6%)
28. dec. 2025751 kr48 kr (6%)
27. dec. 2025799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret