Gå til hovedindhold

Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul

KärcherHaveslangerEAN: 4066529015457
Pris fra 569 krtil 939 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul
569 kr
Til butik
Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Spredere
Farve: 4
Artikel nr.: 2.645-363.0
EAN: 4066529015457
Varenr.: 21792144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.645-363.0 garden hose reel
569 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slangevogn Kärcher - Hose Cart 2.645-363.0
-1%919 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Slangevogn Kärcher - Hose Cart 2.645-363.0 billede

Produktinformation

Fordele ved slangevogn til havevandingHold styr på haveslangen og gør vandingen lettere med Kärcher slangevogn. Den mobile vogn med håndsving gør det nemt at rulle slangen ind og ud, så du hurtigt kan komme i gang - og pakke sammen igen uden filtre. Det robuste stel med store hjul gør den let at manøvrere rundt i haven.Praktisk løsning til orden og overblikSlangevognen er designet til effektiv opbevaring af haveslangen, så den ligger tørt og pænt mellem brug. Den stående ramme giver stabilitet under oprulning, mens det ergonomiske håndtag sikrer et godt greb. Vælg en slange i den længde, der passer til din have, og nyd en mere ryddelig og funktionel vandingsrutine med slangeholder på hjul fra Kärcher.Produkttype: SlangevognMobilitet: Hjul og bærehåndtagBetjening: Håndsving til oprulningAnvendelse: Opbevaring og håndtering af haveslange...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Slangeholdere
Vægt: 6.68g
EAN: 4066529015457
Varenr.: 1974625
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slangevogn Kärcher - Hose Cart 2.645-363.0
-1%939 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb
2Proshop DK569 kr608 krKøb
3Boligcenter DK919 kr919 krKøb
4Vivas DK939 kr1.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul

PriceData har fulgt prisen på Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul i 184 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kärcher 2.645-363.0, kurv hjul, Funktionel, Sort, Gul, Fritstående, 60 m, 2 hjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. mar. 2026569 kr61 kr (10%)
2. mar. 2026630 kr61 kr (11%)
23. jan. 2026569 kr66 kr (10%)
30. dec. 2025635 kr15 kr (2%)
28. dec. 2025620 kr15 kr (2%)
27. dec. 2025635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret