Gå til hovedindhold

Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml

KérastaseProdukter til hårstylingEAN: 3474630542907
Pris fra 256,5 krtil 342 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238,85 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Couture Styling Mousse Bouffante Hair Mousse 150 ml
-25%256,5 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Couture Styling Mousse Bouffante Hair Mousse 150 ml billede

Produktinformation

Kerastase Couture Styling Mousse Bouffante er en super lækker mousse fra Kerastase. Denne mousse giver mulighed for, at bygge din frisure op lagvis, gang efter gang kommer der mere **fylde og struktur.** Moussen giver maximum **hold og fleksibilitet**, så...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 3474630542907
Varenr.: 34454
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Mousse Bouffante Hair Mousse 150ml
260 kr
Til butik
Kérastase Mousse Bouffante Hair Mousse 150ml billede

Produktinformation

Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante er en luksuriøs volumengivende mousse, der skaber en kraftfuld volumen til håret. Håret bliver fyldigt og defineret uden at føles stift. Indeholder varmebeskyttende ingredienser.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårmousse
Artikel nr.: E0778004
EAN: 3474630542907
Varenr.: 3045757
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante (150ml)
-20%273 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Mousse Bouffante Volumising Mousse - 150 ml
338 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml
342 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk256,5 kr256,5 krKøb
2Cocopanda DK260 kr260 krKøb
3Bangerhead DK273 kr273 krKøb
4NordicFeel DK338 kr338 krKøb
5Lyko DK342 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 238,85 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 256,5 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Kérastase Couture Styling Mousse Bouffante hair mousse 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026256,5 kr3,5 kr (1%)
30. maj 2026260 kr7 kr (3%)
13. maj 2026253 kr1 kr (0%)
12. maj 2026254 kr1 kr (0%)
9. maj 2026253 kr10 kr (4%)
21. apr. 2026263 kr10,6 kr (4%)
18. apr. 2026273,6 kr11,4 kr (4%)
17. apr. 2026285 kr39,31 kr (16%)
16. apr. 2026245,69 kr38,71 kr (14%)
14. apr. 2026284,4 kr39,22 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret