Gå til hovedindhold

Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml)

KérastaseProdukter til hårstylingEAN: 3474630645004
Pris fra 256,5 krtil 342 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85,5 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Couture Styling Laque Noire Hair Spray 300 ml
-25%256,5 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Couture Styling Laque Noire Hair Spray 300 ml billede

Produktinformation

Kérastase Couture Styling Laque Noire er en hårspray, som giver et utroligt stærkt hold. Den beskytter håret mod krus, og det **stærke hold, holder i op til 24 timer**. Desuden **beskytter den mod luftfugtighed**, og giver håret en **flot glans.** Så med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 3474630645004
Varenr.: 49246
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kérastase Couture Styling Laque Noire Hair Spray 300 ml
258 kr
Til butik
Kérastase Couture Styling Laque Noire Hair Spray 300 ml billede

Produktinformation

Kérastase Couture Styling Laque Noire er en stærk hårspray, der beskytter mod krus og luftfugtighed. Den giver en glat, skinnende finish og holder håret på plads i op til 24 timer, perfekt til langvarig styling.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Haar Styling
Artikel nr.: 62651
EAN: 3474630645004
Varenr.: 3354388
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Laque Noire Hair Spray 300ml
260 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml)
-21%270 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Laque Noire Hair Spray - 300 ml
338 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Couture Styling Laque Noire hair spray 300 ml
342 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk256,5 kr256,5 krKøb
2Proshop DK258 kr297 krKøb
3Cocopanda DK260 kr260 krKøb
4Bangerhead DK270 kr270 krKøb
5NordicFeel DK338 kr338 krKøb
6Lyko DK342 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 256,5 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Kérastase Couture Styling Laque Noir Hair Spray (300ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026256,5 kr3,5 kr (1%)
30. maj 2026260 kr7 kr (3%)
24. maj 2026253 kr9 kr (4%)
23. maj 2026244 kr9 kr (4%)
9. maj 2026253 kr10 kr (4%)
23. apr. 2026263 kr12 kr (5%)
10. apr. 2026251 kr47 kr (16%)
9. apr. 2026298 kr46,75 kr (19%)
6. apr. 2026251,25 kr11,08 kr (5%)
5. apr. 2026240,17 kr57,83 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret