Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml

KérastaseProdukter til hårstylingEAN: 3474636368358
Pris fra 244 krtil 342 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase L'Incroyable Blow Dry Leave-In 150ml
244 kr
Til butik
Kérastase L'Incroyable Blow Dry Leave-In 150ml billede

Produktinformation

L'Incroyable Blow Dry er en fantastisk leave-in hårcreme, der er let at arbejde ind i håret. Formlen består af stylingsteknologien S.R.S Mikrovoks, som gør det muligt at style håret gang på gang, fra en frisure til en anden, uden at skulle bruge andre hårprodukter.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårcreme
Artikel nr.: E1706402
EAN: 3474636368358
Varenr.: 3078296
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml
-25%256,5 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml billede

Produktinformation

Kérastase Couture Styling L'incroyable Blowdry, er den perfekte blowdry lotion til alle hårtyper. Enhver kvinde der føntørrer sit hår, vil elske denne lette og cremede lotion. Den indeholder bivoks og elastiske polymerer, der skaber en **fleksibel be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 3474636368358
Varenr.: 61122
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase L'Incroyable Leave-In (150ml)
-20%272 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase L'Incroyable Blow Dry Leave-In 150 ml
338 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Couture Styling L'Incroyable leave-in 150 ml
342 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK244 kr244 krKøb
2NiceHair.dk256,5 kr256,5 krKøb
3Bangerhead DK272 kr272 krKøb
4NordicFeel DK338 kr338 krKøb
5Lyko DK342 kr342 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Kerastase Couture Styling L'incroyable Blowdry Leave-In 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026244 kr21 kr (8%)
11. maj 2026265 kr21 kr (9%)
9. maj 2026244 kr10 kr (4%)
22. apr. 2026254 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026251 kr42 kr (14%)
6. apr. 2026293 kr41,75 kr (17%)
5. apr. 2026251,25 kr41,75 kr (14%)
4. apr. 2026293 kr41,75 kr (17%)
3. apr. 2026251,25 kr
20. mar. 2026251 kr37 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret