Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml

KérastaseHårplejeEAN: 3474637332457
Pris fra 392,25 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 156,75 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 392.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml
-25%392,25 kr
Før 523 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml billede

Produktinformation

Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask er en luksuriøs, revitaliserende hårmaske, som giver intens næring og er beriget med hyaluronsyre, Abyssine og E-vitamin, som effektivt modvirker tegn på aldrende hovedbund og hår. Den nye Chrono...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Care
EAN: 3474637332457
Varenr.: 89683
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask 200 ml
470 kr
Til butik
Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask 200 ml billede

Produktinformation

Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask 200 ml En dybdevirkende hårmaske udviklet til at give håret og hovedbunden fornyet vitalitet og styrke. Den cremede formel arbejder målrettet på at forbedre hårets struktur og efterlade det med en silkeblød finish og strålende glans. Hvad gør den for håret? Denne maske smelter øjeblikkeligt ind i hårfibrene og tilfører intens fugt, der mærkbart blødgør hvert enkelt hårstrå. Håret føles fyldigere og mere medgørligt, mens krus tæmmes effektivt for et poleret og velplejet look. Den rige tekstur beroliger samtidig hovedbunden og efterlader en følelse af absolut velvære og luksus efter hver vask. Passar til Alle hårtyper · Skadet hår · Glansløst hår · Modent hår · Fugtgivende Hvad gør den unik? Indeholder hyaluronsyre, der effektivt binder fugten og giver håret fylde Beriget med Abyssine, et kraftfuldt molekyle der styrker og revitaliserer hårfibrene E-vitamin beskytter håret mod ydre påvirkninger og bevarer hårets sundhed Giver øjeblikkelig kontrol over krus og efterlader håret med 48 timers intens fugt Ofte stillede spørgsmål Passer Kérastase Chronologiste Masque til fint hår? Ja, den kan sagtens bruges til fint hår, da den giver masser af fugt og volumen uden at tynge. Hvis dit hår er meget fint, kan du nøjes med at påføre masken i længderne og spidserne for at bevare luftigheden ved rødderne. Hvordan bruger man Kérastase Chronologiste Masque for det bedste resultat? Påfør masken i nyvasket og håndklædetørt hår fra rødder til spidser. Lad den virke i 5 minutter, så de aktive ingredienser kan trænge dybt ind, og skyl derefter grundigt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårkure
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 199272
EAN: 3474637332457
Varenr.: 199272
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask 200ml
500 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant Hair Mask 200 m
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk392,25 kr392,25 krKøb
2NordicFeel DK470 kr470 krKøb
3Cocopanda DK500 kr500 krKøb
4Lyko DK549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml i 87 dage. Laveste pris i perioden er 392,25 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 392,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Hair Mask 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026392,25 kr77,75 kr (17%)
30. maj 2026470 kr77,75 kr (20%)
28. maj 2026392,25 kr77,75 kr (17%)
23. maj 2026470 kr30 kr (6%)
21. maj 2026500 kr30 kr (6%)
18. maj 2026470 kr51,6 kr (12%)
11. maj 2026418,4 kr21,6 kr (5%)
7. maj 2026440 kr30 kr (6%)
5. maj 2026470 kr16 kr (4%)
30. apr. 2026454 kr16 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret