Gå til hovedindhold

Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml)

KérastaseHårplejeEAN: 3474637219611
Pris fra 519 krtil 728 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Chronologiste Oil 75 ml
519 kr
Til butik
Kerastase Chronologiste Oil 75 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Kerastase, Navn: Kerastase Chronologiste Oil 75 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hår olie
EAN: 3474637219611
Varenr.: D25354
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil 75
539 kr
Til butik
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil 75 billede

Produktinformation

Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil fra Kérastase er en genopfyldelig hårolie med en udsøgt duftoplevelse til håret. Denne hårolie leverer overlegen ydeevne og en revitaliserende og plejende følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårolie
Artikel nr.: E4182200
EAN: 3474637219611
Varenr.: 3310824
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil 75 ml
-25%541,5 kr
Før 722 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil 75 ml billede

Produktinformation

Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil er en genopfyldende hårolie med duft, der giver en exceptionel sensorisk oplevelse, og leverer overlegen ydeevne. Den efterlader håret med en intens og langvarig duft, samt giver næring til hårfibren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Care
EAN: 3474637219611
Varenr.: 115026
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml)
-15%616 kr
Før 722 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair 75 ml
722 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil 75 ml
728 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK519 kr568 krKøb
2Cocopanda DK539 kr539 krKøb
3NiceHair.dk541,5 kr541,5 krKøb
4Bangerhead DK616 kr616 krKøb
5Lyko DK722 kr722 krKøb
6NordicFeel DK728 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Refillable Hair Oil (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026519 kr21 kr (4%)
11. maj 2026540 kr11 kr (2%)
15. apr. 2026551 kr11 kr (2%)
11. apr. 2026562 kr36 kr (6%)
1. apr. 2026598 kr97 kr (19%)
25. mar. 2026501 kr14,25 kr (3%)
24. mar. 2026486,75 kr7,75 kr (2%)
20. mar. 2026479 kr119 kr (20%)
8. mar. 2026598 kr90 kr (18%)
6. mar. 2026508 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret