Gå til hovedindhold

Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml)

KérastaseHårplejeEAN: 3474637219482
Pris fra 414 krtil 568 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 414 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Chronologiste Oil Refill 75 ml
414 kr
Til butik
Kerastase Chronologiste Oil Refill 75 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Kerastase, Navn: Kerastase Chronologiste Oil Refill 75 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hår olie
EAN: 3474637219482
Varenr.: D25355
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml
-25%421,5 kr
Før 562 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml billede

Produktinformation

Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil er en refill til Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil](https://nicehair.dk/k-rastase-chronologiste-l-huile-de-parfum-hair-oil-75-ml.html), og kan derfor ikke bruges for sig selv. D

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
Kategori: Hair Care
EAN: 3474637219482
Varenr.: 115027
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml
422 kr
Til butik
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml billede

Produktinformation

Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil fra Kérastase er en hårolie i refill-format med en udsøgt duftoplevelse til håret. Denne hårolie leverer overlegen ydeevne og en revitaliserende og plejende følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Hårolie
Artikel nr.: E4180900
EAN: 3474637219482
Varenr.: 3310827
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml)
-14%482 kr
Før 562 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml
562 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill 75 ml
568 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK414 kr463 krKøb
2NiceHair.dk421,5 kr421,5 krKøb
3Cocopanda DK422 kr422 krKøb
4Bangerhead DK482 kr482 krKøb
5Lyko DK562 kr562 krKøb
6NordicFeel DK568 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 510 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 433 kr.

Den nuværende pris på 414 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kérastase Chronologiste L'Huile De Parfum Hair Oil Refill (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026414 kr12 kr (3%)
30. maj 2026426 kr4,5 kr (1%)
28. maj 2026421,5 kr28,5 kr (6%)
24. maj 2026450 kr3 kr (1%)
19. maj 2026447 kr28 kr (7%)
15. maj 2026419 kr3 kr (1%)
11. maj 2026422 kr25 kr (6%)
30. apr. 2026447 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026450 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026447 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret