Gå til hovedindhold

Tvillum Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm

TvillumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035053938
Pris fra 1.079 krtil 1.267 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 908,1 kr 26. maj

Sammenlign priser på Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1079 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm
1.079 kr
Til butik
Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm billede

Produktinformation

Elva-kommoden fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, er en stilren og praktisk løsning til privatboligen, hvor funktion møder moderne design. Kommoden måler H: 111,3 x B: 40,4 x D: 50 cm og har fem rummelige skuffer i et grebsfrit design, som giver et enk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Oxid Beton/Hvid højglans
EAN: 5713035053938
Varenr.: 3187693
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nada kommode høj og smal med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans
1.267 kr
Til butik
Nada kommode høj og smal med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans billede

Produktinformation

Nada kommode høj og smal med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans er en Kommoder i Beton, Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Nada kommode høj og smal med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Kommoder
Størrelse: 40 cm x 111 cm
Vægt: 28.2g
Artikel nr.: 07-76233gxuu
EAN: 5713035053938
Varenr.: 07-76233gxuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.079 kr1.079 krKøb
2ebuy24 DK1.267 kr1.616 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm

PriceData har fulgt prisen på Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm i 140 dage. Laveste pris i perioden er 889,11 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.005 kr.

Den nuværende pris på 1.079 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia til soveværelse, vægmonteret 5 skuffer, grebsfri, Oxid Beton/Hvid højglans, H111 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.079 kr20 kr (2%)
2. jun. 20261.059 kr50 kr (5%)
1. jun. 20261.009 kr100,9 kr (11%)
26. maj 2026908,1 kr170,9 kr (16%)
24. maj 20261.079 kr170,9 kr (19%)
8. maj 2026908,1 kr100,9 kr (10%)
29. apr. 20261.009 kr110 kr (10%)
28. apr. 20261.119 kr120 kr (12%)
25. apr. 2026999 kr20 kr (2%)
16. apr. 2026979 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret