Gå til hovedindhold

Tvillum Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC

TvillumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035087704
Pris fra 854,1 krtil 1.132 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 277,9 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854.1 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM Naia kommode, m. 3 skuffer - sort træstruktur træ
-10%854,1 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVILUM Naia kommode, m. 3 skuffer - sort træstruktur træ billede

Produktinformation

Naia-kommoden tilbyder minimalistisk og funktionel opbevaring med tre skuffer med rigelig plads og glatte stålskinner med kuglelejer for komfort. Dens grebsfri design giver et rent, moderne præg, der understreger enkelhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Sorte kommoder
Farve: Sort
EAN: 5713035087704
Varenr.: 124089
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC
1.019 kr
Til butik
Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC billede

Produktinformation

Elva-kommode fra Vesterholm (leverandør: Vesterholm) er en elegant og praktisk løsning til hjemmet, perfekt til entré, soveværelse eller stue. Som det fremgår af billedet har kommoden et rent, grebsfrit design i sort træstruktur, der giver et moderne og t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Sort
EAN: 5713035087704
Varenr.: 3188378
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Naia kommode 3 skuffer sort struktur
1.132 kr
Til butik
Naia kommode 3 skuffer sort struktur billede

Produktinformation

Naia kommode 3 skuffer sort struktur. Naia kommoden i sort struktur er et stilrent og praktisk møbel, der er designet til at passe ind i moderne hjem. Med tre rummelige skuffer tilbyder kommoden den perfekte opbevaringsløsning til mindre rum eller som supplement til større opbevaringsmøbler. Den sorte struktur tilfører en sofistikeret og tidløs elegance, mens det grebsløse design giver et minimalistisk og moderne udtryk. Den robuste konstruktion sikrer lang holdbarhed, og kommoden er ideel til brug i soveværelset, stuen eller kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Kommoder
Størrelse: 77 cm x 68 cm
Vægt: 26g
Artikel nr.: 07-702986161
EAN: 5713035087704
Varenr.: 07-702986161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk854,1 kr854,1 krKøb
2Likehome.dk1.019 kr1.019 krKøb
3ebuy24 DK1.132 kr1.481 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC

PriceData har fulgt prisen på Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 854,1 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 942 kr.

Den nuværende pris på 854,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia - sort træstruktur, 3 skuffer, grebsfrit design, H68×B77×D50 cm, FSC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026854,1 kr164,9 kr (16%)
24. maj 20261.019 kr164,9 kr (19%)
8. maj 2026854,1 kr94,9 kr (10%)
29. apr. 2026949 kr110 kr (10%)
28. apr. 20261.059 kr130 kr (14%)
6. apr. 2026929 kr130 kr (12%)
5. apr. 20261.059 kr130 kr (14%)
31. mar. 2026929 kr30 kr (3%)
29. mar. 2026899 kr30 kr (3%)
28. mar. 2026929 kr60 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret