Gå til hovedindhold

Tvillum Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC

TvillumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035053952
Pris fra 959 krtil 1.142 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 791,1 kr 26. maj

Sammenlign priser på Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC
959 kr
Til butik
Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC billede

Produktinformation

Elva-kommoden fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, er en moderne og funktionel opbevaringsløsning til private hjem. Kommoden kombinerer en rå Oxid Beton-finish med skinnende hvid højglans på de grebsfri frontsider, hvilket giver et rent og tidløst udtry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Oxid Beton/Hvid højglans
EAN: 5713035053952
Varenr.: 3188396
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nada kommode lav 3 skuffer beton dekor/hvid højglans
1.142 kr
Til butik
Nada kommode lav 3 skuffer beton dekor/hvid højglans billede

Produktinformation

Nada kommode lav 3 skuffer beton dekor/hvid højglans er en Kommoder i Beton, Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Nada kommode lav 3 skuffer beton dekor/hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Kommoder
Størrelse: 77 cm x 70 cm
Vægt: 26.6g
Artikel nr.: 07-76235gxuu
EAN: 5713035053952
Varenr.: 07-76235gxuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk959 kr959 krKøb
2ebuy24 DK1.142 kr1.491 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC

PriceData har fulgt prisen på Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 755,61 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 858 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia, grebsfri Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret, H70 B77 D50 cm, 3 skuffer, FSC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026959 kr80 kr (9%)
1. jun. 2026879 kr87,9 kr (11%)
26. maj 2026791,1 kr167,9 kr (18%)
24. maj 2026959 kr167,9 kr (21%)
8. maj 2026791,1 kr87,9 kr (10%)
29. apr. 2026879 kr120 kr (12%)
28. apr. 2026999 kr120 kr (14%)
31. mar. 2026879 kr30 kr (4%)
29. mar. 2026849 kr30 kr (3%)
28. mar. 2026879 kr60 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret