Gå til hovedindhold

Tvillum Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC

TvillumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035053891
Pris fra 1.399 krtil 2.355 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 956 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.179 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC
1.399 kr
Til butik
Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC billede

Produktinformation

Elva-kommoden fra Vesterholm (leverandør Vesterholm) kombinerer nordisk minimalisme med praktisk opbevaring og er ideel til private hjem, der ønsker et moderne og ryddeligt udtryk. Kommoden med fem rummelige skuffer måler H 111,3 x B 77 x D 50 cm og har e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Oxid Beton/Hvid højglans
EAN: 5713035053891
Varenr.: 3187702
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nada kommode høj med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans
2.355 kr
Til butik
Nada kommode høj med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans billede

Produktinformation

Nada kommode høj med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans er en Kommoder i Beton, Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Nada kommode høj med 5 skuffer beton dekor/hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Kommoder
Størrelse: 77 cm x 111 cm
Vægt: 41.1g
Artikel nr.: 07-76231gxuu
EAN: 5713035053891
Varenr.: 07-76231gxuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.399 kr1.399 krKøb
2ebuy24 DK2.355 kr2.704 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC

PriceData har fulgt prisen på Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.179 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.355 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kommode Vesterholm Naia 5 skuffer, Oxid Beton/Hvid højglans, vægmonteret H111×B77×D50 cm, dansk FSC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.399 kr130,9 kr (10%)
26. maj 20261.268,1 kr130,9 kr (9%)
24. maj 20261.399 kr130,9 kr (10%)
8. maj 20261.268,1 kr140,9 kr (10%)
29. apr. 20261.409 kr50 kr (3%)
28. apr. 20261.459 kr50 kr (4%)
25. apr. 20261.409 kr40 kr (3%)
16. apr. 20261.369 kr40 kr (3%)
6. apr. 20261.409 kr50 kr (3%)
5. apr. 20261.459 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret