Gå til hovedindhold

Noname kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

NonameVinklerEAN: 4021343362644
Pris fra 177 krtil 191,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,25 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 25. maj

Sammenlign priser på kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe
177 kr
Til butik
kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343362644
Varenr.: 220915
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dækvinkel 1/2-12 mm 90° - muffe-muffe 90° Cu press. M og V bakker
186 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press dækvinkel 1/2'' - 12 mm 90º med indvendigt gevind og muffe
191,25 kr
Til butik
kobber Cu press dækvinkel 1/2'' - 12 mm 90º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Vinkler
Størrelse: 1/2 ''
EAN: 4021343362644
Varenr.: 047818132

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk177 kr177 krKøb
2CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
3vvsfittings.dk191,25 kr191,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

PriceData har fulgt prisen på kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 191,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for kobber Cu press dækvinkel 1/2´´ - 12 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026177 kr1 kr (1%)
28. maj 2026178 kr14 kr (9%)
25. maj 2026164 kr27,25 kr (14%)
24. maj 2026191,25 kr26,25 kr (16%)
23. maj 2026165 kr1 kr (1%)
20. maj 2026164 kr1 kr (1%)
19. maj 2026165 kr1 kr (1%)
9. maj 2026164 kr1 kr (1%)
6. maj 2026165 kr17 kr (9%)
5. maj 2026182 kr17 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret