Gå til hovedindhold

Noname kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

NonameVinklerEAN: 4021343361456
Pris fra 207 krtil 223,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16,75 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 25. maj

Sammenlign priser på kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe
207 kr
Til butik
kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343361456
Varenr.: 220806
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 3/4-22mm 90°M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker
216 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press vinkel 3/4'' - 22 mm 90º med indvendigt gevind og muffe
223,75 kr
Til butik
kobber Cu press vinkel 3/4'' - 22 mm 90º med indvendigt gevind og muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Vinkler
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 4021343361456
Varenr.: 047810022

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk207 kr207 krKøb
2CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
3vvsfittings.dk223,75 kr223,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe

PriceData har fulgt prisen på kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe i 180 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for kobber Cu press vinkel 3/4´´ - 22 mm 90 º med indvendigt gevind og muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026207 kr1 kr (0%)
28. maj 2026208 kr16 kr (8%)
25. maj 2026192 kr23 kr (11%)
24. maj 2026215 kr22 kr (11%)
23. maj 2026193 kr1 kr (1%)
20. maj 2026192 kr1 kr (1%)
19. maj 2026193 kr1 kr (1%)
9. maj 2026192 kr1 kr (1%)
6. maj 2026193 kr23 kr (11%)
5. maj 2026216 kr23 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret