Gå til hovedindhold

creativ company Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167705698
Pris fra 31,95 krtil 44,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m
-22%31,95 kr
Før 41 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m billede

Produktinformation

Vokset knyttesnor er velegnet til brug i fremstilling af eksempelvis nøgleringe, smykker og andre kreative knytteprojekter. Man kan også bruge knyttegarn i hækleprojekter og det er kun fantasien der sætter grænser. Knyttegarnet er tyndt og måler b

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Knyttegarn / Knyttesnor / Macrame
EAN: 5707167705698
Varenr.: 5707167705698
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bomuldssnøre, 1 mm, blå, 40 m
38 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Blå - 40 M
44,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby31,95 kr31,95 krKøb
2Nova Nordic A/S38 kr38 krKøb
3Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m

PriceData har fulgt prisen på Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 31,95 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 44,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 31,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Blå 1 mm 40 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202631,95 kr5 kr (14%)
16. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
15. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
10. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
9. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
7. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
30. apr. 202638 kr1,05 kr (3%)
5. apr. 202636,95 kr1,05 kr (3%)
4. apr. 202638 kr1,05 kr (3%)
4. mar. 202636,95 kr1,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret