Gå til hovedindhold

Creativ Company Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m

Creativ CompanyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167705575
Pris fra 30,95 krtil 44,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 10. maj

Sammenlign priser på Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m
-46%30,95 kr
Før 57 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m billede

Produktinformation

Knyttegarn Vokset Orange er velegnet til at lave armbånd, nøgleringe og andre kreative knytteprojekter. Man kan bruge knyttegarn til alverdens kreative projekter. Herunder kan knyttesnor fx også bruges i hækleprojekter. En spole med knyttegarn in

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Knyttegarn / Knyttesnor / Macrame
EAN: 5707167705575
Varenr.: 5707167705575
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bomuldssnøre, 1 mm, orange, 40 m
38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company - Cotton cord Orange 40m
41 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Orange - 40 M
44,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby30,95 kr30,95 krKøb
2Nova Nordic A/S38 kr38 krKøb
3Proshop DK41 kr80 krKøb
4Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m

PriceData har fulgt prisen på Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m i 174 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 30,95 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Knyttegarn / Knyttesnor Vokset Orange 1 mm 40 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202630,95 kr7,05 kr (19%)
15. maj 202638 kr7,05 kr (23%)
13. maj 202630,95 kr1 kr (3%)
10. maj 202629,95 kr8,05 kr (21%)
9. maj 202638 kr8,05 kr (27%)
7. maj 202629,95 kr8,05 kr (21%)
30. apr. 202638 kr7,05 kr (23%)
16. apr. 202630,95 kr1 kr (3%)
5. apr. 202629,95 kr8,05 kr (21%)
4. apr. 202638 kr8,05 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret