Gå til hovedindhold

Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773047056
Pris fra 267 krtil 456,25 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 189,25 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KNIPEX CoBolt Compact Boltsaks
267 kr
Til butik
KNIPEX CoBolt Compact Boltsaks billede

Produktinformation

KNIPEX CoBolt Compact - Boltsaks - 200 mm - centerskæring

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 7102200
EAN: 4003773047056
Varenr.: 992023986
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX cobolt 71 02 200 kompakt boltsaks, 200 mm
272 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
272 kr
Til butik
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm billede

Produktinformation

Effektiv og kompakt Knipex CoBolt boltsaks 200 mm Med Knipex CoBolt boltsaksen får du en kraftfuld og kompakt løsning til at klippe både blød og hård tråd samt pianotråd. Den avancerede vægtstangskonstruktion sikrer en høj skæreeffekt med minimal kraftan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Farve: black
Størrelse: 200 mm
EAN: 4003773047056
Varenr.: 881708281
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX CoBolt Compact - Boltsaks - 200 mm - centerskæring
295 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
299 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
KNIPEX Cobolt kompakt boltsaks
318 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Knipex Cobolt ®
324 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Boltsaks CoBolt Kompakt 71 02 200 mm
-25%338,44 kr
Før 451,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
339 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
339 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
359 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNIPEX COBOLT®
411,69 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Boltsaks-tang KNIPEX CoBolt 200 mm
-2%419 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Boltsaks-tang KNIPEX CoBolt 200 mm
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex CoBolt kompakt boltsaks, 200 mm
439 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt
456,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK267 kr267 krKøb
2Proshop DK272 kr311 krKøb
3LavprisVærktøj272 kr272 krKøb
4CS MEGASTORE DK295 kr334 krKøb
5Greenline299 kr299 krKøb
6WATTOO.DK318 kr318 krKøb
7Elvvs.dk324 kr324 krKøb
8Globaltools.dk338,44 kr338,44 krKøb
9LavprisEl339 kr339 krKøb
10LavprisVVS339 kr339 krKøb
11BilligVVS DK359 kr359 krKøb
12EL-GROSSISTEN411,69 kr411,69 krKøb
13Boligcenter DK419 kr419 krKøb
14Vivas DK439 kr518 krKøb
15CompletVVS439 kr439 krKøb
16vvsfittings.dk456,25 kr456,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt

PriceData har fulgt prisen på Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Knipex kompakt boltsaks 200mm Klipper op til Ø5,2mm - 71 02 200 CoBolt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026267 kr2 kr (1%)
21. maj 2026269 kr1 kr (0%)
8. maj 2026268 kr3 kr (1%)
7. maj 2026265 kr3 kr (1%)
1. maj 2026268 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026265 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026264 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026267 kr3 kr (1%)
12. mar. 2026264 kr3 kr (1%)
10. mar. 2026267 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret