Gå til hovedindhold

KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t

KnipexRedskaberEAN: 4003773080046
Pris fra 390 krtil 579 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 352 kr 20. maj

Sammenlign priser på KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t
390 kr
Til butik
KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t billede

Produktinformation

KNIPEX CoBolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 T

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Maaleinstrumenter
Artikel nr.: 71 02 200 T
EAN: 4003773080046
Varenr.: 2949330
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Boltsaks CoBolt Kompakt 71 02 200 mm T
-26%392,12 kr
Før 532,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boltsaks CoBolt Kompakt 71 02 200 mm T billede

Produktinformation

Knipex står kendt for at fremstille værktøjer af høj kvalitet, der møder de krav, professionelle håndværkere stiller. Deres avancerede kraftskævbider er ingen undtagelse og er konstrueret til at håndtere de mest krævende skæreopgaver. Med sin robuste kons...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Skævbider
EAN: 4003773080046
Varenr.: 130273
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX CoBolt Compact - Boltsaks - 200 mm
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK390 kr429 krKøb
2Globaltools.dk392,12 kr392,12 krKøb
3CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t i 162 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 368 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for KNIPEX cobolt® sort atramenteret 200 mm, 71 02 200 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026390 kr38 kr (11%)
20. maj 2026352 kr38 kr (10%)
16. maj 2026390 kr38 kr (11%)
7. maj 2026352 kr38 kr (10%)
5. maj 2026390 kr9 kr (2%)
9. apr. 2026381 kr29 kr (8%)
19. jan. 2026352 kr5 kr (1%)
10. jan. 2026347 kr27 kr (7%)
7. jan. 2026374 kr27 kr (8%)
22. dec. 2025347 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret