Gå til hovedindhold

KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag

KnipexRedskaberEAN: 4003773066859
Pris fra 295 krtil 749 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KNIPEX CoBolt Compact Boltsaks
295 kr
Til butik
KNIPEX CoBolt Compact Boltsaks billede

Produktinformation

KNIPEX CoBolt Compact - Boltsaks - 200 mm - centerskæring

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 7112200
EAN: 4003773066859
Varenr.: 992023987
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag
297 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX CoBolt Compact - Boltsaks - 200 mm - centerskæring
327 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Boltsaks med fjeder 71 12 200 2-komp.
-25%383,44 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Boltsaks 200Mm Klipper Ø3,6 - Ø6,0Mm
416,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Boltsaks 200mm klipper ø3,6 - ø6,0mm
433,75 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Boltsaks tang Knipex CoBolt 200 mm
-15%439 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Boltsaks tang Knipex CoBolt 200 mm
-15%459 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Knibex Kraftklipper Tang 200mm
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK295 kr295 krKøb
2Proshop DK297 kr336 krKøb
3CS MEGASTORE DK327 kr366 krKøb
4Globaltools.dk383,44 kr383,44 krKøb
5Billigelogvvs.dk416,99 kr416,99 krKøb
6MaintainIt433,75 kr433,75 krKøb
7Boligcenter DK439 kr439 krKøb
8Vivas DK459 kr538 krKøb
9Cykelexperten.dk749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag

PriceData har fulgt prisen på KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag i 181 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for KNIPEX cobolt 71 12 200, kompakt boltsaks, 200 mm, med fjeder, greb med slanke flerkomponent-håndtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026295 kr2 kr (1%)
29. maj 2026297 kr3 kr (1%)
20. maj 2026300 kr3 kr (1%)
12. maj 2026303 kr3 kr (1%)
8. maj 2026300 kr3 kr (1%)
7. maj 2026303 kr5 kr (2%)
5. maj 2026308 kr5 kr (2%)
3. maj 2026303 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026300 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026303 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret