Gå til hovedindhold

Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773035121
Pris fra 208 krtil 248 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126,1 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 35 32 115 tang Nåletang
208 kr
Til butik
Knipex 35 32 115 tang Nåletang billede

Produktinformation

Knipex 35 32 115. Type: Nåletang, Kæber, bredde: 1 mm, Kæber, længde: 2,25 cm. Længde: 115 mm, Vægt: 72 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 35 32 115
EAN: 4003773035121
Varenr.: 997124861
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm
231 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Elektronik-gribetang
248 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK208 kr208 krKøb
2CS MEGASTORE DK231 kr270 krKøb
3Proshop DK248 kr287 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm

PriceData har fulgt prisen på Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 126,1 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Knipex 35 32 115, Nåletang, 1 mm, 2,25 cm, Stål, Blå, Rød, 115 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026208 kr15 kr (7%)
25. apr. 2026223 kr34 kr (18%)
24. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026190 kr63,9 kr (51%)
11. apr. 2026126,1 kr67,9 kr (35%)
10. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026196 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret