Gå til hovedindhold

Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773023159
Pris fra 138 krtil 172,57 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34,57 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 25 02 140 tang Diagonal tang
138 kr
Til butik
Knipex 25 02 140 tang Diagonal tang billede

Produktinformation

Knipex 25 02 140. Type: Diagonal tang, Materiale: Krom-vanadium-stål, Håndtag, materiale: Plast. Længde: 140 mm, Vægt: 109 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 25 02 140
EAN: 4003773023159
Varenr.: 995851207
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g
144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Fladrundtang med skær
146 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spidstang m/skær 25 02 140 mm
-26%172,57 kr
Før 233,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK138 kr138 krKøb
2CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
3Proshop DK146 kr185 krKøb
4Globaltools.dk172,57 kr172,57 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g

PriceData har fulgt prisen på Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Knipex 25 02 140, Diagonal tang, Krom-vanadium-stål, Plast, Blå, Rød, 140 mm, 109 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026138 kr6 kr (4%)
28. maj 2026144 kr1 kr (1%)
26. maj 2026145 kr1 kr (1%)
25. maj 2026146 kr1 kr (1%)
24. maj 2026147 kr1 kr (1%)
23. maj 2026148 kr1 kr (1%)
22. maj 2026149 kr1 kr (1%)
21. maj 2026150 kr2 kr (1%)
6. maj 2026152 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026150 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret