Gå til hovedindhold

Andet Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk

AndetRedskaberEAN: 5708781225609
Pris fra 10,53 krtil 212 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 201,47 kr (95% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9,68 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10.53 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFSÆTNINGSPÆLE 25X25X900
10,53 kr
Til butik
AFSÆTNINGSPÆLE 25X25X900 billede

Produktinformation

AFSÆTNINGSPÆL 25X25X600 MM - 25 STK I ET BUNDT

Produktspecifikationer

Mærke: SYDVESTA
EAN: 5708781225609
Varenr.: 15843783311695
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk
13,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Afsætningspæl 25x25x600mm (25 stk)
206,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
25 stk Afsætningspæle 25x25x600mm
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN10,53 kr10,53 krKøb
2Elvvs.dk13,75 kr13,75 krKøb
3VVS.dk206,75 kr206,75 krKøb
4LavprisVærktøj212 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk

PriceData har fulgt prisen på Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 9,68 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 10,53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Afsætningspæle 25x25x600 bundt á 25 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202610,53 kr
25. maj 202610,15 kr
24. maj 202610,53 kr
6. maj 202610,15 kr1,01 kr (9%)
5. maj 202611,16 kr1,01 kr (10%)
24. apr. 202610,15 kr1,01 kr (9%)
23. apr. 202611,16 kr1,01 kr (10%)
3. apr. 202610,15 kr
24. mar. 20269,68 kr1,48 kr (13%)
23. mar. 202611,16 kr1,48 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret