Gå til hovedindhold

KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver

Pris fra 4.604 krtil 5.562 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 958 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.842 kr 18. mar.

Sammenlign priser på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4604 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
kitchenaid 5KSM175PSECU, 4,8 L, Køkkenmaskine Contour silver
4.604 kr
Til butik
kitchenaid 5KSM175PSECU, 4,8 L, Køkkenmaskine Contour silver billede

Produktspecifikationer

Mærke: kitchen aid
Kategori: Foodprocessorer
Farve: 12
Artikel nr.: 5KSM175PSECU
EAN: 5413184120641
Varenr.: 4940668
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU røremaskine 4,8 l - contour silver
4.899 kr
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU røremaskine 4,8 l - contour silver billede

Produktinformation

Fordele ved røremaskine til hjemmebagGør bagningen lettere med KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU. Den kraftige AC‑motor på 300 W og planetarisk rotation sikrer jævn æltning, omrøring og piskning, så du får flotte resultater hver gang. Skålen på 4,8 l i rustfrit stål giver plads til både små og større portioner, og den sølvfarvede finish passer elegant ind i ethvert køkken.Nem betjening og rengøringVælg mellem 10 hastigheder via den praktiske vippekontrol, og skift hurtigt mellem tilbehør til piskning, røring og dej. Aftagelige dele tåler opvaskemaskine, så oprydningen er hurtigt klaret. Maskinen står stabilt på bordet og har 1,45 m ledning for fleksibel placering.Type: Standmixer/røremaskineMotortype: AC, 300 WHastigheder: 10, variabelRotation: PlanetariskSkål: 4,8 l, rustfrit stålFarve: Contour SilverLedningslængde: 1,45 mMateriale, kabinet: ZinkDele tåler opvaskemaskine: JaH × B × D: 36 × 24 × 37 cmVægt: 11 kgStrøm: 220–240 V, 50–60 Hz, stiktype CFunktioner: Ælte, blande, røre...

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 12.5g
EAN: 5413184120641
Varenr.: 2078175
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU røremaskine 4,8 l - contour silver
4.919 kr
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU røremaskine 4,8 l - contour silver billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 12.5g
EAN: 5413184120641
Varenr.: 2078175
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU Køkkenmaskine 4.8liter 300W Kontursølv
5.066 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver
-10%5.562 kr
Før 6.180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.604 kr4.604 krKøb
2Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
3Vivas DK4.919 kr5.088 krKøb
4CompuMail DK5.066 kr5.066 krKøb
5KitchenTime DK5.562 kr5.562 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.517 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 6.180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.386 kr.

Den nuværende pris på 4.604 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Contour silver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.604 kr295 kr (6%)
23. maj 20264.899 kr295 kr (6%)
22. maj 20264.604 kr295 kr (6%)
15. maj 20264.899 kr663 kr (12%)
30. apr. 20265.562 kr65,74 kr (1%)
29. apr. 20265.627,74 kr2,65 kr (0%)
27. apr. 20265.625,09 kr9,59 kr (0%)
26. apr. 20265.615,5 kr6,45 kr (0%)
25. apr. 20265.621,95 kr19,93 kr (0%)
24. apr. 20265.641,88 kr8,72 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret