Gå til hovedindhold

KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black

Pris fra 4.046 krtil 5.253 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.207 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.943 kr 6. mar.

Sammenlign priser på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4046 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEOB Køkkenmaskine 4.8liter Sort onyx
4.046 kr
Til butik
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEOB Køkkenmaskine 4.8liter Sort onyx billede

Produktinformation

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEOB - Køkkenmaskine - 300 W - sort onyx

Produktspecifikationer

Mærke: KitchenAid
Artikel nr.: 5KSM175PSEOB
EAN: 5413184120634
Varenr.: 994175055
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KitchenAid - Artisan Food 5KSM175PSEOB Sort 4,8 liter
4.147 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KitchenAid Køkkenmaskine Artisan 5KSM175PSEOB
4.767 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black
-15%5.253 kr
Før 6.180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.046 kr4.046 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.147 kr4.147 krKøb
3Proshop DK4.767 kr4.767 krKøb
4KitchenTime DK5.253 kr5.253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black

PriceData har fulgt prisen på KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.924 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 4.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.029 kr.

Den nuværende pris på 4.046 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for KitchenAid Artisan 5KSM175 køkkenmaskine med ekstra tilbehør 4,8 L Onyx black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264.046 kr18 kr (0%)
23. maj 20264.064 kr5 kr (0%)
22. maj 20264.069 kr5 kr (0%)
17. maj 20264.064 kr40 kr (1%)
12. maj 20264.024 kr16 kr (0%)
19. apr. 20264.040 kr62 kr (2%)
4. apr. 20263.978 kr23 kr (1%)
3. apr. 20264.001 kr63 kr (2%)
29. mar. 20264.064 kr1 kr (0%)
26. mar. 20264.065 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret