Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

Kingston TechnologyRAMEAN: 0740617296099
Pris fra 608 krtil 920 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 607 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 608 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
608 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - for Intel Next Unit of Computing 11, 12

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR32S22S8/8
EAN: 0740617296099
Varenr.: 995427147
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
611 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR32S22S8/8
EAN: 0740617296099
Varenr.: 2814739
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR4 8 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR4 8 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR4 - modul - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - for Intel Next Unit of Computing 11, 12GenereltBredde: 69.9 mmDybde: 3.7 mmHøjde: 30 mmKapacitet: 8 GBOpgraderingstype: GeneriskHukommelseBlybelægning: GuldDataintegritetskontrol: Ikke-ECCEgenskaber: Single rankOn-Die Termination (ODT)Serial Presence Detect (SPD)seksten rækkerLavstrøms-autoselvgenindlæsning (LPASR)DBI-tilstandssupportikke bufferetHastighed: 3200 MT/s (PC4-25600)Model: SO DIMM 260-PINModul Højde (tommer): 1.18Modulkonfiguration: 1024 x 64Organisering af chips: 1024 x 8Søgetids Timinger: CL22 (22-22-22)Spænding: 1.2 VTeknologi: DDR4 SDRAMType: DRAM hukommelsesmodulDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHShalogenfriJEDECProducentgarantiService & Support: Begrænset livtidsgaranti (Rusland - 10 år)Oplysninger om kompatibilitetDesignet for: Intel Next Unit of Computing 11 Essential Kit - NUC11ATKPE12 Enthusiast Mini PC - NUC12SNKi72VA12 Pro Kit - NUC12WSHi312 Pro Kit - NUC12WSKi5...

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.01g
EAN: 0740617296099
Varenr.: 1808660
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Kingston ValueRAM DDR4 8 GB 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
819 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 8GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8
876 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Valueram 8gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK608 kr608 krKøb
2Proshop DK611 kr650 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop819 kr819 krKøb
6Teknikproffset DK876 kr925 krKøb
7Dustin DK920 kr1.006,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 184 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 582 kr.

Den nuværende pris på 608 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026608 kr3 kr (0%)
27. maj 2026611 kr8 kr (1%)
25. maj 2026619 kr11 kr (2%)
24. maj 2026608 kr3 kr (0%)
23. maj 2026611 kr5 kr (1%)
22. maj 2026616 kr1 kr (0%)
21. maj 2026617 kr5 kr (1%)
9. maj 2026622 kr1 kr (0%)
7. maj 2026623 kr1 kr (0%)
6. maj 2026624 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret