Gå til hovedindhold

Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

KingstonRAMEAN: 0740617310894
Pris fra 1.056 krtil 2.381 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.325 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 931 kr 25. maj

Sammenlign priser på Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1056 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
1.056 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Single Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KVR32S22S8/16
EAN: 0740617310894
Varenr.: 2871138
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.147 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Kingston ValueRAM - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - for Intel Next Unit of Computing 12 Pro Kit - NUC12WSHi3, 12 Pro Kit - NUC12WSKi5

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KVR32S22S8/16
EAN: 0740617310894
Varenr.: 996120492
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.419 kr
Til butik
Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Opgrader din bærbare eller miniature computer med Kingston ValueRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN. Denne højkvalitets RAM-modul er designet til at forbedre ydeevnen og sikre hurtigere datahastigheder, hvilket giver en glidende og effekti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617310894
Varenr.: 40272
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Valueram 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz (1×16 GB)
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz (1×16 GB)
1.819 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8
2.381 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.056 kr1.056 krKøb
2CompuMail DK1.147 kr1.147 krKøb
3Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
4Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
7Teknikproffset DK2.381 kr2.430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 162 dage. Laveste pris i perioden er 919 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.052 kr.

Den nuværende pris på 1.056 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston ValueRAM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.056 kr49 kr (5%)
30. maj 20261.007 kr76 kr (8%)
25. maj 2026931 kr10 kr (1%)
24. maj 2026941 kr8 kr (1%)
23. maj 2026949 kr60 kr (6%)
22. maj 20261.009 kr50 kr (5%)
21. maj 20261.059 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.060 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.068 kr6 kr (1%)
16. maj 20261.074 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret