Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

KingstonHukommelseEAN: 0740617314816
Pris fra 9.955 krtil 11.494 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.539 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.619 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9955 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR4 64GB 3200MHz CL22 reg ECC
9.955 kr
Til butik
Kingston DDR4 64GB 3200MHz CL22 reg ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR4 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - registreret - ECC - for HPE ProLiant DL325 Gen10

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KTH-PL432/64G
EAN: 0740617314816
Varenr.: 997092109
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
11.494 kr
Til butik
Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

64 GB DDR4 ved 3200 MT/s forbedrer multitasking og håndteringen af store datasæt ECC retter aktivt fejl for at beskytte dataintegriteten og opretholde tilgængeligheden Registreret buffer tilføjer stabilitet til højkapacitets serverhukommelseskonfigurationer 288-pin DIMM passer i standard serverpladser for nemme opgraderinger Lav 1,2 V-drift reducerer strømforbruget og bevarer stabil ydeevne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Hukommelse
Artikel nr.: KTH-PL432/64G
EAN: 0740617314816
Varenr.: 5011227545

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.955 kr9.955 krKøb
2Dustin DK11.494 kr11.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 5.295 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 9.955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.817 kr.

Den nuværende pris på 9.955 kr er 46% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Kingston Technology Kth-pl432/64g Hukommelsesmodul 64 Gb 1 X 64 Gb Ddr4 3200 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 64gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20269.955 kr2.272 kr (30%)
9. apr. 20267.683 kr1.064 kr (16%)
4. apr. 20266.619 kr250 kr (4%)
3. apr. 20266.869 kr250 kr (4%)
2. apr. 20266.619 kr250 kr (4%)
28. mar. 20266.869 kr250 kr (4%)
20. mar. 20266.619 kr250 kr (4%)
19. mar. 20266.869 kr250 kr (4%)
15. mar. 20266.619 kr250 kr (4%)
21. jan. 20266.869 kr625 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret