Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

Kingston TechnologyHukommelseEAN: 0740617311266
Pris fra 695 krtil 1.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 429 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 695 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
695 kr
Til butik
Kingston DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KCP432NS6/8
EAN: 0740617311266
Varenr.: 996266930
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM DDR4 8 GB 3200 MHz DIMM - Kingston Technology
-20%1.079 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM DDR4 8 GB 3200 MHz DIMM - Kingston Technology billede

Produktinformation

Fordele ved DDR4 RAM til pc og serverGiv din computer et mærkbart løft med denne DDR4 8 GB 3200 MHz hukommelsesmodul fra Kingston Technology. Et enkelt 288-pin DIMM gør det nemt at udbygge systemet, så programmer åbner hurtigere og multitasking bliver mere flydende. Modulet er designet til både PC og server og passer til opsætninger, hvor stabilitet og pålidelighed er i fokus.Hvem er det til?Perfekt til dig, der vil opgradere en stationær computer til arbejde, studier eller lette serveropgaver. Med uregistreret, ikke-ECC hukommelse får du en enkel og effektiv opgradering uden kompleksitet.Praktisk infoModulet kører ved 1,2 V og har CAS-latens CL22. Husk at sikre kompatibilitet med bundkortet, der skal understøtte DDR4, 3200 MHz og 288-pin DIMM.SikkerhedBeskyt mod varme og fugt. Undlad selv at adskille produktet. Elektroniske komponenter skal afleveres til korrekt elektronikaffald.Intern hukommelse: 8 GBHukommelsestype: DDR4Hastighed: 3.200 MHzLayout: 1 × 8 GBFormfaktor: 288-pin DIMMBuffering: Uregistreret (unbuffered)ECC: NejCAS-latens: 22Spænding: 1,2 VKomponent til: PC/Server...

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.05g
EAN: 0740617311266
Varenr.: 1919188
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM DDR4 8 GB 3200 MHz DIMM - Kingston Technology
-20%1.099 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM DDR4 8 GB 3200 MHz DIMM - Kingston Technology billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.05g
EAN: 0740617311266
Varenr.: 1919188
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
1.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK695 kr695 krKøb
2Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
3Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
4Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 695 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kingston Technology Kcp432ns6/8 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 3200 Mt/s 8gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026695 kr20 kr (3%)
14. maj 2026715 kr7 kr (1%)
3. maj 2026708 kr3 kr (0%)
17. apr. 2026705 kr19 kr (3%)
16. apr. 2026686 kr16 kr (2%)
15. apr. 2026702 kr134 kr (24%)
10. apr. 2026568 kr69 kr (11%)
9. apr. 2026637 kr31 kr (5%)
18. feb. 2026668 kr26 kr (4%)
14. feb. 2026694 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret