Gå til hovedindhold

Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm

KingstonHukommelseEAN: 0740617336023
Pris fra 8.220 krtil 9.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.149 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.020 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8220 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die ECC
8.220 kr
Til butik
Kingston DDR5 32GB 5600MHz CL46 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston - DDR5 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - ikke bufferet - ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KSM56E46BD8KM-32HA
EAN: 0740617336023
Varenr.: 1001345495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DDR5-5600 C46 SC - 32GB - Server Premier
9.320 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm
9.369 kr
Til butik
Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm billede

Produktinformation

32 GB DDR5 5600 MT/s-modul øger båndbredden til store datamængder ECC og on-die-fejlkorrigering reducerer nedbrud og datatab Ubufferet 288-pin DIMM passer til højtydende stationære pc'er og arbejdsstationer Drift ved 1,1 V reducerer strømforbruget uden at gå på kompromis med signalintegriteten JEDEC- og SPD-understøttelse muliggør plug-and-play-opsætning på kompatible systemer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Hukommelse
Artikel nr.: KSM56E46BD8KM-32HA
EAN: 0740617336023
Varenr.: 5020055119

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.220 kr8.220 krKøb
2Proshop DK9.320 kr9.320 krKøb
3Dustin DK9.369 kr9.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm i 145 dage. Laveste pris i perioden er 3.119 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 9.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.077 kr.

Den nuværende pris på 8.220 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Kingston Technology Ksm56e46bd8km-32ha Hukommelsesmodul 32 Gb 1 X 32 Gb Ddr5 5600 Mt/s Fejlkorrigerende Kode 32gb 5600mhz Ddr5 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268.220 kr2 kr (0%)
30. maj 20268.222 kr414 kr (5%)
29. maj 20267.808 kr6 kr (0%)
28. maj 20267.814 kr1 kr (0%)
27. maj 20267.815 kr417 kr (5%)
24. maj 20268.232 kr20 kr (0%)
23. maj 20268.252 kr34 kr (0%)
22. maj 20268.218 kr401 kr (5%)
20. maj 20267.817 kr2 kr (0%)
18. maj 20267.815 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret