Gå til hovedindhold

Kingston Technology Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC

Kingston TechnologyEAN: 0740617337198
Pris fra 16.580 krtil 20.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.919 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.429 kr 14. maj

Sammenlign priser på Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16580 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston Server Premier DDR5 SDRAM 64GB 5600MHz CL46 reg ECC DIMM 288-PIN
16.580 kr
Til butik
Kingston Server Premier DDR5 SDRAM 64GB 5600MHz CL46 reg ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KSM56R46BD4PMI-64HAI
EAN: 0740617337198
Varenr.: 1001728724
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC
17.869 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Server Premier DDR5-5600 Registreret/ECC - 64GB - CL46 - Single Channel (1 pcs)
20.499 kr
Til butik
Kingston Server Premier DDR5-5600 Registreret/ECC - 64GB - CL46 - Single Channel (1 pcs) billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 64GB: 1 x 64GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 46, spænding: 1.1 volt, registreret, ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green, specielt optimeret til: Hynix A die chips...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KSM56R46BD4PMI-64HAI
EAN: 0740617337198
Varenr.: 3226888

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK16.580 kr16.580 krKøb
2CS MEGASTORE DK17.869 kr17.869 krKøb
3Proshop DK20.499 kr20.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC i 118 dage. Laveste pris i perioden er 12.890 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 29.951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.156 kr.

Den nuværende pris på 16.580 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kingston Server Premier - DDR5 - modul - 64 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - registreret - ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202616.580 kr13.371 kr (45%)
29. maj 202629.951 kr13.401 kr (81%)
27. maj 202616.550 kr77 kr (0%)
25. maj 202616.627 kr42 kr (0%)
24. maj 202616.585 kr19 kr (0%)
23. maj 202616.604 kr10 kr (0%)
22. maj 202616.594 kr44 kr (0%)
20. maj 202616.550 kr2 kr (0%)
18. maj 202616.548 kr4 kr (0%)
17. maj 202616.544 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret