Gå til hovedindhold

Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617334777
Pris fra 1.808 krtil 1.979 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 171 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.800 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1808 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey D500S 64GB USB 3.2 Gen 1 Sort
1.808 kr
Til butik
Kingston IronKey D500S 64GB USB 3.2 Gen 1 Sort billede

Produktinformation

Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKD500S/64GB
EAN: 0740617334777
Varenr.: 1001635093
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey D500s 64gb Usb-a Sort
1.874 kr
Til butik
Kingston Ironkey D500s 64gb Usb-a Sort billede

Produktinformation

FIPS 140-3-certificeret på niveau 3 (afventer) for avanceret sikkerhed i militærklasse Funktion for flere adgangskoder med komplekse/adgangsfrasetilstande Mulighed for dobbelt skjult partition – først i branchen Kryptosletning af adgangskoder i kompromitterende situationer Hårdført zinketui til beskyttelse mod penetreringsangreb er modstandsdygtigt over for stød og vibrationer ift. militærstandarder, vandtæt/støvtæt iht. IP67* Brugervenlig grænseflade Fuldt brugertilpassede funktioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Krypterede USB-sticks
Artikel nr.: IKD500S/64GB
EAN: 0740617334777
Varenr.: 5011351700
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel
1.979 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey D500S - 64GB - USB Stick
1.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.808 kr1.808 krKøb
2Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.979 kr1.979 krKøb
4Proshop DK1.979 kr1.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.772 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 5.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.560 kr.

Den nuværende pris på 1.808 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Kingston IronKey D500S - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.808 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.805 kr5 kr (0%)
10. apr. 20261.800 kr24 kr (1%)
3. apr. 20261.824 kr16 kr (1%)
1. apr. 20261.840 kr5 kr (0%)
26. mar. 20261.835 kr7 kr (0%)
18. mar. 20261.842 kr14 kr (1%)
11. mar. 20261.828 kr9 kr (0%)
6. mar. 20261.819 kr15 kr (1%)
22. feb. 20261.804 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret